wymiana łacznika weza od chlodnicy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

wymiana łacznika weza od chlodnicy

Post autor: gixy » pt kwie 30, 2010 00:04

Jest tez druga sprawa. Jakis czas temu zauwazylem ze ubywa mi plynu w zbiorniczku- po umyciu silnika miejsce wycieku zostalo odnalezione i jest zaznaczone na focie. Pytanko moje dotyczy:
chce wymienic te zaznaczona czesc- nigdy tego nie robilem w zwiazku z tym prosze o rade (tez jak dla laika:):
- jak nalezy sie za to zabrac (najchetniej krok po kroku)
-czy mam sie spodziewac ze wycieknie mi caly plyn gdy to zdejme czy tez niekoniecznie?
-zakladam ze po zdjeciu tego i wyczyszczeniu uszczelnienia(ktore mialo niczego nie przepuszczac...) moga tam byc wżery- czy jak to nazwac.. i nawet kolejne uszczelnienie na niewiele sie zda- co powinienem zrobic by temu zaradzic?
Help!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt kwie 30, 2010 00:08

prosze używaj wyszukiwarki tematów o tym było mnostwo. Nowy króciec plus oring, wyczyszczenie, jak sa wżery na głowicy wypełnienie ich klejem do metalu i wyszlifowanie, nowy króciec najlepiej z ASO, nie jest bardzo drogi. Zadnego silkonu, wylącznie gumowy oring


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Gawior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1807
Rejestracja: śr lip 15, 2009 21:38
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Gawior » pt kwie 30, 2010 10:25

U mnie po zrobieniu głowicy pojawił się ten sam problem, tyle że widząc zdjęcia u mnie mniejszy wyciek. Kupiłem króciec wodny ( tak się to nazywa ) firmy MEYLE ( koszt ~17zł, bo są firmy TOPRAN - Hans Price za 8zł, ale nie warte zachodu ). Oryginał ASO 62zł, a w sklepie 60zł, ale na zamówienie w obu przypadkach grubo ponad tydzień trzeba czekać do 2 tyg. W tym komplecie był oring.


Moja dorożka - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=325090
Alpine Fantomface CDA-7897->Audio Art 200MS->DLS UR36S (UR2,5 i UR1)->woofer Focal K2P, Rodek R4100A2->STX 8" 23L@35Hz

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości