nowe sprzęgło i problemy na dzień dobry... :((

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MARLUK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: pt sie 28, 2009 16:45
Lokalizacja: warszawa

nowe sprzęgło i problemy na dzień dobry... :((

Post autor: MARLUK » czw kwie 29, 2010 16:19

Witam

wymieniłem dziś kompletne sprzęgło w golfie II 1,3 kat benz gaz 87r na SACHS'A

10km po wymianie autko leciało jak trzeba ( moze troche pedal za twardy byl ale do przyzwyczajenia ) ale po tym odcinku pojawił sie problem praktycznie takie sam jaki byl przed wymianą , tzn ciezko szukac biegów , zgrzyta, zle wysprzegla ....

co sie dzieje ??

[ Dodano: 29 Kwi 2010 16:20 ]
moze linki nie podciągneli cos z nia moze sie dziac?
Ostatnio zmieniony czw kwie 29, 2010 17:49 przez MARLUK, łącznie zmieniany 1 raz.



Tokaru
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt mar 02, 2010 12:28
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Tokaru » czw kwie 29, 2010 17:04

nie wiem czy tez masz ten smieszny samo regulator linki przy skrzyni kiedyś zacząłem się nim bawić i w ogóle nie wysprzeglalo , co sie nawk... to moje :D
W kazdym razie postukalem poruszalem i bylo jak wczesniej , dziwnie chodzi pedal sprzegla ale ogolnie nie ma klopotow z wysprzeglaniem



MARLUK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: pt sie 28, 2009 16:45
Lokalizacja: warszawa

Post autor: MARLUK » czw kwie 29, 2010 17:06

tak nie mam automatu tylko regulację manualną jakby i co cos sam popróbowałeś i zadziałało ?

zastanawiam sie czy mam probowac czy od razu lecieć do Panów Mechaników i oddać do poprawki ... kur* nowe sprzęgło przecie!! ;)



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » czw kwie 29, 2010 17:36

MARLUK pisze:zy od razu lecieć do Panów Mechaników i oddać do poprawki ... kur* nowe sprzęgło przecie!!
od razu do mechaników. Jeśli jest tam jakaś dodatkowa usterka która to powoduje, to mechanik powinien ją zlokaliwoać i usunąć. Jeśli obecnie będzie trzeba znowu wyciągać skrzynię to oczywiśćie na ich koszt bo czegoś niedopatrzyli. pzdr



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » czw kwie 29, 2010 17:38

MARLUK, zmien opis tematu!!!



MARLUK
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: pt sie 28, 2009 16:45
Lokalizacja: warszawa

Post autor: MARLUK » czw kwie 29, 2010 17:52

dobra ! dzięki chłopaki ! jutro pojade na reklamację i powiem co i jak

mod i reszta - przepraszam za tytuł tematu ale szlag człowieka trafia poszło pare stówek i ma latać a nie wrócic do pozycji wyjściowej nie ?

[ Dodano: 01 Maj 2010 16:34 ]
dziwny problem byl aczkolwiek jak na razie rozwiazany...

otoz nasmarowali NOWA LINKE SPRZEGLA bo ciezko chodzilo i nasmarowali okolice pedala sprzegla , teraz jest pieknie ale nie wiem jak dlugo - oby juz sie nie powtorzylo :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości