[mkIII] SWIATŁA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

michaltczew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 11:37
Lokalizacja: TCZEW
Kontakt:

[mkIII] SWIATŁA

Post autor: michaltczew » pt sty 14, 2005 15:50

CZESC. MAM MALY PROBLEM A MOZE I DUZY :grin: CHODZI MI O SWIATLA W MK3 PROBLEM JEST TAKI IZ JAK WLACZE SWIATLA MIJANIA I JE COFNE DO SWIATEL POZYCYJNYCH TO PARE SEKUND JESZCZE SWIECA SIE MIJANIA NIE ZAWSZE TAK JEST CZASAMI ZASKOCZA OD RAZU POZYCYJNE PO PRZEKRECENIU POKRETLA. A JAK PROBUJE WYLACZYC CALKOWICIE SWIATLA MIJANIA TO PO PRZEKRECENIU NA 0 ZACZYNAJA PRACOWAC SILNICZKI OD REGULACJI WYSOKOSCI USTAWIENIA SWIATEL PO PROSTU ZMIENIA SIE PADANIE SWIATEL OBNIZA SIE KĄT I SWIATELKA SWIECA NIZEJ. A PO ZALACZENIU SWIATEL NA MIJANIA SLYCHAC GLOSNA PRACE SILNICZKOW I SWIATLA SIE PODNOSZA. MAM ZALOZONE PRZEZ ELEKTRYKA PRZEKAZNIKI PRZEZ 2 TYG BYLO OK PROBLEM POJAWIL SIE OD 2 DNI. BYLEM, DZISIAJ U TEGO ELEKTRYK TO POWIEDZIAL ZE TO NIE JEST NIC WSPOLNEGO Z PRZEKAZNIKAMI BO PROBOWALISMY NAWET NA WYLACZONYM SILNIKU REGULOWAC WYSOKOSC SWITEL I SILNICZKI TK SAMO PRACUJA GLOSNO PO MIMO IZ DOSTAJA 12V CO TO MOZE BYC? KONCZA SIE SILNICZKI? A CO Z TYMI SWIATELKAMI O\D CZEGO TO JEST ZWARCIE? POMOZCIE



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pt sty 14, 2005 19:43

ZASTANAWIAŁEŚSIĘDLACZEGONIKTCINIEODPOWIEDZIAŁ? :hmm:


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

michaltczew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 11:37
Lokalizacja: TCZEW
Kontakt:

Post autor: michaltczew » pt sty 14, 2005 22:15

Tak szczerze to nie wiem gdzie popelnilem blad moze Ty mi odpowiesz



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pt sty 14, 2005 22:55

A próbowałeś przeczytać to co napisałeś? Zaciął Ci się CapsLock, czy może wydaje Ci się że pisanie wielkimi literami sprawia że tekst jest bardziej czytelny? Czy wiesz co oznacza pisanie wielkimi literami? Pomijam już zupełnie brak polskich znaków. Ja wymiękłem na 3 linijce, choć się starałem... :grin:


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

michaltczew
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob wrz 18, 2004 11:37
Lokalizacja: TCZEW
Kontakt:

Post autor: michaltczew » pt sty 14, 2005 23:03

Życzę Ci abyś był tak idealny do ostatnich Twoich dni i abyśmy wszyscy byli tacy naj., naj, naj.... oczywiście jak Ty. Mam nadzieję że teraz jestes zadowolony



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pt sty 14, 2005 23:18

Zupełnie mnie nie zrozumiałeś :grin: Nie chodzi o żaden pedantyzm, idealizm i inne takie. Potrzebujesz pomocy - szykasz jej na forum i zadajesz pytanie w sposób, który skutecznie uniemożliwia odpowiedź na nie. Zwróć uwagę - 58 wyswietleń topicu (jak do tej pory) czyli wcale nie mało - i żadnej odpowiedzi na temat - dlaczego? Bo tego się nie da przeczytać - ktoś otwiera i po 2 linijkach tekstu daje sobie spokój. Naprawdę nie widzisz różnicy w tekscie pisanym wielkimi, a małymi literami?


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
tomisk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 01:17
Lokalizacja: CGD

Post autor: tomisk » sob sty 15, 2005 00:41

Corvax pisze:Zupełnie mnie nie zrozumiałeś :grin: Nie chodzi o żaden pedantyzm, idealizm i inne takie. Potrzebujesz pomocy - szykasz jej na forum i zadajesz pytanie w sposób, który skutecznie uniemożliwia odpowiedź na nie. Zwróć uwagę - 58 wyswietleń topicu (jak do tej pory) czyli wcale nie mało - i żadnej odpowiedzi na temat - dlaczego? Bo tego się nie da przeczytać - ktoś otwiera i po 2 linijkach tekstu daje sobie spokój. Naprawdę nie widzisz różnicy w tekscie pisanym wielkimi, a małymi literami?
ot mądrego i przyjemnie posłuchać, ja też od razu odpuściłem


Pozdrawiam Tomek

Awatar użytkownika
tomisk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 01:17
Lokalizacja: CGD

Post autor: tomisk » sob sty 15, 2005 00:42

Corvax pisze:Zupełnie mnie nie zrozumiałeś :grin: Nie chodzi o żaden pedantyzm, idealizm i inne takie. Potrzebujesz pomocy - szykasz jej na forum i zadajesz pytanie w sposób, który skutecznie uniemożliwia odpowiedź na nie. Zwróć uwagę - 58 wyswietleń topicu (jak do tej pory) czyli wcale nie mało - i żadnej odpowiedzi na temat - dlaczego? Bo tego się nie da przeczytać - ktoś otwiera i po 2 linijkach tekstu daje sobie spokój. Naprawdę nie widzisz różnicy w tekscie pisanym wielkimi, a małymi literami?
ot mądrego i przyjemnie posłuchać, ja też od razu odpuściłem


Pozdrawiam Tomek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: AdsBot [Google] i 334 gości