Kontrolka poduszki.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

DejaVu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 346
Rejestracja: sob kwie 10, 2010 14:56
Lokalizacja: Ełk

Kontrolka poduszki.

Post autor: DejaVu » czw kwie 29, 2010 05:24

Witam! padł mi aku przez alarm,potrzebowałem szybko uruchomić auto więc podłączyłem bezpośrednio na ''chwilę'' prostownik na max obrotach .I od tego czasu świeci się kontrolka! teraz wiem że tak nie wolno , a moje pytanie jest takie- czy elektryk samochodowy usunie mi ten błąd i za ile-czy od razu lepiej zainwestować w takie coś:https://www.obd2.pl/index.php?p70,skane ... d2-kkl-can laptopa nie mam,a nosić całego kompa do garażu jest jakieś nie poważne.Pozdrawiam.



agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » czw kwie 29, 2010 05:55

Za ta kase to uda ci sie kupic laptopa i kabel do diagnostyki
Okolo roku 2000 VW montowal sterowniki AIRBAG z ktorymi byl problem (6Q0 909 605 A oraz 6Q0 909 605)
Potrafily sie one uszkodzic przy odpinaniu akumulatora badz podczas proby diagnozy kablem diagnostycznym, sterownik zglaszal wtedy problem z pamiecia - kodu błędu o numerze 65535
Po podlaczeniu kabla bedziesz wiedzial po nr bledu co mu dolega
Mozesz tez zajrzec pod srodkowa konsole, pomiedzy radio a lewarek zmiany biegow, tam jest przykrecony do podlogi sterownik AIRBAG i sprawdzic jego nr na obudowie, w ten sposob bedziesz wiedzial czego sie spodziewac
Jezeli poszla pamiec w sterowniku to masz dwie mozliwosci - wymiana sterownika na inny badz naprawa tego



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 397 gości