Amorki czy drążki?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Ronnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pn lip 18, 2005 16:17
Lokalizacja: Biała Podlaska
Kontakt:

Amorki czy drążki?

Post autor: Ronnie » sob kwie 08, 2006 08:17

Ostatnimi czasy slysze "stukanie" gdy przejezdzam po jakis koleinach poprzecznych czy przez tory tramwajowe. Wiem ze tylne amorki puściły olej juz parę tyś km temu :smoke: no ale jakoś zwlekałem z wymiana. Ale teraz nie wiem czy to wina amorków czy drązków stabilizatora i co wymienić. Szukałem na allegro amorków, ale dużo tam podejrzanie "tanich" produktów. Wole zapłacic wiecej i miec spokój.Macie jakies dobre solidne produkty? A wogole to co wymienić amorki (tył, przód) czy drążki...a może to i to?

Ronnie



Awatar użytkownika
DriverVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt paź 05, 2004 23:07
Lokalizacja: rzeszów
Kontakt:

Post autor: DriverVW » sob kwie 08, 2006 09:44

to napeewno amortyzarotry.. mam teraz to samo i tak samo zwlekam z wymianą.. tylko jeszcze nie wiem na jakie wymienić, gazowe czy olejowe.



cyberfalus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt sty 13, 2006 18:23
Lokalizacja: Końskie
Kontakt:

Re: Amorki czy drążki?

Post autor: cyberfalus » sob kwie 08, 2006 21:49

Ronnie pisze:Ostatnimi czasy slysze "stukanie" gdy przejezdzam po jakis koleinach poprzecznych czy przez tory tramwajowe. Wiem ze tylne amorki puściły olej juz parę tyś km temu :smoke: no ale jakoś zwlekałem z wymiana. Ale teraz nie wiem czy to wina amorków czy drązków stabilizatora i co wymienić. Szukałem na allegro amorków, ale dużo tam podejrzanie "tanich" produktów. Wole zapłacic wiecej i miec spokój.Macie jakies dobre solidne produkty? A wogole to co wymienić amorki (tył, przód) czy drążki...a może to i to?

Ronnie
prawda jest taka że dopoki nie wejdziesz do kanału i nie sprawdzisz to tak naprawde nie bedziesz wiedział do końca. Niespełna dwa tygodnie temu tez miałem taki sam problem nastawiełm sie na wymiane amorków a ty poszły tylko gumki na wahaczu i stabilizatorze. Takze lepiej wczesniej sobie sprawdz. pzdr



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » sob kwie 08, 2006 21:56

zamin wydasz kase na amory zdejmij koła i zobacz palcami czy klocki niemaja luzów ;) tylko poczekaj az tarcze ostygną. Jak nie to wtedy zdążysz jeszcze wybulic kase na nowe amory ;)


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » sob kwie 08, 2006 23:11

Posprawdzać warto, wiadomo. A jak już przyjdzie do wymiany amorków to polecam Kayaba, najlepiej taki typ (olej czy gaz) jak montowali w danym modelu VW, no chyba ze masz troche kasy na zbyciu i chcesz poszalec ;) Ja mam z tyłu olejowe - super sprawa. Acha przy wymianie amorków nastaw sie na wymiane dodatków w stylu osłon, odbojów itp. Jak już grzebać to porządnie i tak żeby był spokój :bigok:


TDPower

Awatar użytkownika
eldorado84
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 26, 2006 13:56
Lokalizacja: lubartów

Post autor: eldorado84 » sob kwie 08, 2006 23:15

amory to tylko gazowe !!!! a najlepiej od jakiejś wersji GTI (bo chyba są skracane)


http://www.w202.pl/viewtopic.php?t=10205&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=54809

- O żesz ty kur.., w chu.. jeb.. twoja mać, pier...ny, zasr.., poje..y kut..s !! - Powiedział marynarz, po czym szpetnie zaklął. ;) ;)

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz kwie 09, 2006 09:20

nie chyba tylko napewno.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 463 gości