utrata mocy po wymianie rorządu pomocy koledzy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

admin_2009

utrata mocy po wymianie rorządu pomocy koledzy

Post autor: admin_2009 » ndz kwie 25, 2010 13:51

problemy z utrata mocy.

Jak pisałem wcześniej na początek witajcie.

Otóż mam problem ze swoim golfikiem III 1.8 benzyna 3 drzwiowy 96 rok

wymieniłem rozrząd i wydaje mi się ze utacił moc ale nie wiem czy to nie wina sprzęgła

koledzy może zacznę od początku robiłem tydzien temu full wymiane filtr powietrza , olej w silniku rorząd pompe wodną linki hamulca ręcznego ,filtr kabinowy kopułke palec i świece i po wymianie zauważyłem ze nie ma mocy i cos zaczeło pojawiać się paliwo w katalizatorze i strzelał po wymianie swiec miej ale czasem strzela co to może być ?jak sprawdzić sprzęgło bo mam wrażenie ze to sprzędło bo obroty ida a prędkośc słabo ale jak zaciągne ręczny hamulec i próba ruszenia to gaśnie wiec juz sam nie wiem prosze o pomoc bo narzie to z maluchami przy dużym szczęściu moge wygrac i nie zamulać jak ruszam z krzyżówki z pod swiateł mam beznzyne bez gazu
Ostatnio zmieniony wt kwie 27, 2010 16:27 przez admin_2009, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » ndz kwie 25, 2010 18:03

witajcie na początku koledzy i koleżanki
Fajnie ,że się witasz ,ale zmień tytuł na zgodny z regulaminem.



admin_2009

kontynuacja utrata mocy golf III 18.benz.

Post autor: admin_2009 » ndz kwie 25, 2010 18:50

też mi się tak wydawało ze to przestawiony rozrząd ale sprawdzali i mówią ze nie rozrzad tylko ze niby zapłon czy to możliwe bo może to zbieg okoliczności ze po wymianie rorządu ale to paliwo w katalizatorze skad ono tam ?? a mocy utrata?? polecacie jakiś dobry warsztat we Wrocławiu bo tam mieszkam
Ostatnio zmieniony ndz kwie 25, 2010 18:51 przez admin_2009, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Post autor: edzio » ndz kwie 25, 2010 19:00

Wystarczy ustawic zapłon.



admin_2009

utrata mocy po wymianie rorządu pomocy koledzy

Post autor: admin_2009 » ndz kwie 25, 2010 19:04

kolego a myślisz ze to może być zapłon czy raczej rozrząd?? chodzi mi o ta utrate mocy i to paliwo w katalizatorze??



Awatar użytkownika
Pasik
Grupa Dolny Śląsk!!
Grupa Dolny Śląsk!!
Posty: 447
Rejestracja: wt paź 30, 2007 16:23
Lokalizacja: Żerniki Małe/Kobierzyce/Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pasik » pn kwie 26, 2010 13:11

admin_2009, no skoro napisałeś, że rozrzad ustawiony ok, to zostaje tylko zapłon, który może sie przestawic po wymianie rozrzadu ( dodam niezbyt profesjonalnej)


http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=81114Passat! :)
Wołga na FB - lajkować!!!
Golf mk3GT na części!PW!
Gas Grass or Ass - Nobody Rides for Free
Kom:604-341-885[/b]

Awatar użytkownika
Marcin TDI
-Diesel Power-
-Diesel Power-
Posty: 886
Rejestracja: pn wrz 07, 2009 02:45
Lokalizacja: okolice dabrowy gorniczej
Kontakt:

Post autor: Marcin TDI » pn kwie 26, 2010 13:19

skoro ci samochod nie jedzie jak powinien i strzela sobie i masz w wydechu paliwo to oczywiste ze zaplon. od tego bedzie ci wiecej palil bo teraz masz opuzniony zaplon. jeszcze widze ze ruszales kopulke to napewno nie zaznaczyles jej jak byla poprzednio


MK4 Variant viewtopic.php?f=89&t=562077" onclick="window.open(this.href);return false;

admin_2009

utrata mocy po wymianie rorządu pomocy koledzy

Post autor: admin_2009 » wt kwie 27, 2010 16:30

koledzy to był zapłon ustawiony zapłon i hulla wszystko gra wiec jakby ktos miał taki problem na sto procent zapłon fachowiec się dotknoł i leci jak torpeda a ewentualne informacje o spalaniu podam jak przetestuje czy mniej pali bo paliwo nie ucieka do katalizatora


dziekuje koledzy trafna diagnoza


wirtualne piwko ode mnie :) :kufel:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 265 gości