[mkIII] niesprawny emulator ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Wiesław
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt sty 14, 2005 14:50

Post autor: Wiesław » pt sty 14, 2005 18:53

Kwiatekm. ja mam założone dokładnie takie same elementy silniczek krokowy ze śrubą, auto niby dzała dobrze troszeczkę jest za mulaste pali 10,5 l na 100km. mam pytanie propo tego resetu komputera jak to jets zrobione że przy wyłączeniu silnkia dokonuje się reset? tak mi się wydaje że u mnie tak ktoś zrobił że on wciąż chodzi na awaryjnym. na bęzynce auto palił 8l paliwa obojętnie czy jeździłem 90km/h czy 140km/h zużycie mniej więcej takie same. gazu teraz pali 10,5 obojętnie czy to w lecie, czy jeżdząc z klimę czy w zimie bądz jazda w mieście. Podpeowdzcie coś czy jest wszystko OK



kwiatekm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:24
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: kwiatekm » śr sty 19, 2005 00:37

A skad wiesz ze masz resetowany komputer po wyłączeniu zaplonu??
Jak chcesz sie dowiedziec czy w bardzo prosty sposob panowie montezy to zrobili to popatrz na komputer kompa czy czasem nie zostal przeciety jakis przewod i podlaczony do zwyklego przekaznika dwu-stopniowego.
Jak tak to masz resetowany komp przy kazdym wylaczeniu silnika.
A z paleniem to jest roznie. Zalezy od "nogi" kierowcy. Wiadomo jest ze na gazie samochod jest slabszy i bardziej trzeba wcisnac aby jechal tak jak nalezy. Jak jezdzisz szybko to tak moze palic. Druga sprawa jest jaki gaz lejesz. Niekiedy sprzedaja nam tak kiepskiej jakosci ze szkoda mowic a wtedy pali jak smok a osiagow zadnych.
Pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 462 gości