czym lepiej przytwierdzić spojler pod zderzakiem?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
david_p
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 07, 2005 15:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

czym lepiej przytwierdzić spojler pod zderzakiem?

Post autor: david_p » pt kwie 07, 2006 10:41

ma ktoś takie doświadczenia? słyszałem że zdarzają się kradzieże tych części, a kupiłem nowy spojler. no i oczywiście nie chcę żeby został na pierwszym krawężniku/przeszkodzie/zaspie



Awatar użytkownika
david_p
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 07, 2005 15:15
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: david_p » pt kwie 07, 2006 10:50

też mi się tak wydaje :bigok: tylko myślałem że pójdę na łatwiznę, a tak musze wkrętak akumulatorowy załatwiać, dziwne że ten spojler nie ma już gotowych otworów



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » pt kwie 07, 2006 13:28

jasne wystarczy elektryczna wkretarka, i sruby z ostrym czubem, sa nawet takie samowiercace z malymi lopatkami i wkrecasz. Te z lopatkami wchodza nawet w metal wiec w plastik spokojnie :bajer:


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pt kwie 07, 2006 21:42

CHlopaki podaja bardzo dobry sposob pozniej w razie czego zawsze mozesz odkrecic itd ::)) popieram !!! a jakbys mial z tym problem to przyklej sobie na kleju do szyb :bigok: nie ma bata zeby puściło albo nawet zeby Ci ukradli chyba ze z kawalkiem auta :P



Tomasz Kuca
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 05, 2006 14:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Tomasz Kuca » sob kwie 08, 2006 01:19

Nie jestem znawcą ale może lepiej ten spojler przymocować np. jakimiś plastikowymi nitami ! Szkoda opon Twoich i moich czyli każdego . Pozdrawiam


SZEROKIEJ DROGI !

Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » sob kwie 08, 2006 02:13

dobra kradziez kradzieza.. i fakt moze to pomoze ale... czesciej sie dowadza niz kradna a jak sie doweadza np cofajac to hokej poprostu wyskakuje z zatrzaskwo i schodzi ze zderzaka... no i wtedy wychodzisz z auta i go wciskasz.. w sumei po to to jest a nie np jako staly element zderzaka... i jak dowalisz na wkrety to ci moze przy czyms takim szkoda narobic i bedziesz musial nowy hokej zakupic.. bo powyrywa cos .. dobrze jak ze zderzaka nie powyrywa zaczepwo ;)


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » sob kwie 08, 2006 09:23

Montujac hokeja do mk2, wsunalem go tam gdzie jego miejsce i dodatkowo jakims maramansem popodklejałem by sie bardziej trzymał, jak zaczepie to wyskoczy jak by wkrety to go zniszcze.
Wiem ze to chodzi o mk3 ale montaze sa podobne



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości