serwisówka akl

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
hossearkadio26
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 14:00
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

serwisówka akl

Post autor: hossearkadio26 » czw kwie 22, 2010 09:38

jak w temacie poszukuje serwisówki do wv golfa 1.6 sr akl. A dokładniej opis w którym bloku danych jakie są sygnały poszczególnych czujników i jakie muszą mieć wartości.
najlepiej po polsku. Z gory dzieki.

Pozdro


Marcin

Jarowo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 759
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 12:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jarowo » czw kwie 22, 2010 10:10

Czym diagnozujesz? Vag stara się podpowiadać i podpisywać okienka w blokach. Myślę także, że opis powodu dla czego to dla Ciebie istotne wiele by wyjaśnił i ułatwił pomoc.


JaroW

Awatar użytkownika
hossearkadio26
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 158
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 14:00
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: hossearkadio26 » czw kwie 22, 2010 10:26

vag 311 full. Chciałem popatrzec na poszczegolne wartosci, czy sa w normie. Sonda, przepustnica, przepływka, czujnik temp, itd itp. Mam klopoty z falujacymi obrotami na cieplym i klopoty po odpaleniu na zimnym silniku (faluje i gasnie jakby brak ssania) przepustnica wyczyszczona. Adaptacja wykonana tylko niewiem czy dobrze. bylo slychac przepustnice jak pracowala podczas adaptacji. Ale chyba nic to nie dalo bo nadal jest tak samo. W trzecim okienku mialem cos takiego (00000100) a w czwartym (00). Z gory dzieki za wszelka pomoc

Pozdro

[ Dodano: 22 Kwi 2010 18:50 ]
Z opisu bloków pomiarowych, który wpadł mi w rece dzieki uprzejmości jednego z forumowiczów wynika to iż ta jedynka pomiedzy zerami (00000100) po adaptacji w trzeviej kolumnie oznacza: Otwarty zawór przepustnicy (sprawdź kąt) 1) i wtakim przypadku adaptacja przepustnicy jest nie możliwa. Czy ktos wie co powinienem teraz z tym zrobić???

Z góry dziekuje


Marcin

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 271 gości