Bicie podzczas hamowania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
mody1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr lut 24, 2010 00:19
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Bicie podzczas hamowania

Post autor: mody1 » pn kwie 19, 2010 10:05

Podczas hamowania czuć bicie na pewno z przodu,tarcze wymienione na nowe, zawieszenie zrobione,czy jest możliwe że bije piasta ?na szarpakach nie ma luzów.Jak były założone nowe tarcze próba była na letnich i zimowych kołach ( inne felgi ) bije na obu kompletach.Bicie jest szczególnie przy lekkim hamowaniu,ale przy większych prędkościach, jak się depnie mocniej,bicia brak.Nie mam już pomysłów, więc obstawiam piastę.
Jakieś podpowiedzi co jeszcze sprawdzić i jak sprawdzić?



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: spawacz » pn kwie 19, 2010 10:26

wymieniales sam tarcze? Moze nie zostala pista wyczyszona tylko ktos na rdze zalozyl, jest na to sposob jest takie urzadzenie do pomiaru bica tarczy , mocuje sie to na zmku magnetycznym do mc-presona i miktometr podczas krecenia tacza mierzy odchyly.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
mody1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr lut 24, 2010 00:19
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Post autor: mody1 » wt kwie 20, 2010 22:08

właśnie że ja tego nie montowałem, wiem że piasta ma być jak dupcia niemowlęca,jak zdjąłem to jest w miarę czysto między tarczą a piastą.Reklamacja tarcz polega na kupnie nowych i odesłaniu starych do analizy producenta,potem czekasz na kasę lub odmowę.Nie wiesz ile kosztuje sprawdzenie,pomiarze tych tarcz?



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: spawacz » śr kwie 21, 2010 15:02

a cos 10-15zł za tarcze.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 421 gości