Podswietlanie zegaröw

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dario3103
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn paź 27, 2008 23:22
Lokalizacja: Zdzieszowice

Podswietlanie zegaröw

Post autor: dario3103 » ndz kwie 18, 2010 12:02

Witam forumowiczöw.Potrzebuje pomocy elektryka....nie wiem czy to normalne ale jak pamietam to wczesniej takiego czegos nie mialem.Obojetnie czy mam wlozony kluczyk do stacyjki czy odpalony silnik czy nie ale najwazniejsze ze swiatla sä wyläczone to jak chce mrögnäc na ktötko dlugimi swiatlami to automatycznie wlancza mi sie podswietlanie zagaröw wszystkich przeläczniköw radia i klimatronika...i podswietla sie tak dlugo jak trzymam wläcznik.Jestem pewny ze tak nie bylo.Dodam ze slychac dosc glosno jak cyknie jakis przeläcznik w skrzynce po bezpiecznikami.Gdzie mam szukac usterki bo na pierwszy rzut oka jest wszystko ok nic nie robilem wczesniej ani nie rozkrecalem.Mial ktos cos takiego ???


Vw jest ok...!!!

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » ndz kwie 18, 2010 12:07

Spróbuj wyjąć i odłączyć wyłącznik zespolony swiateł i wtedy sprawdzić. Wyłącznik wyciągasz wciskając i obracając w prawo,a potem ciagnąc za pokretło.



dario3103
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn paź 27, 2008 23:22
Lokalizacja: Zdzieszowice

Podswietlanie zegaröw

Post autor: dario3103 » ndz kwie 18, 2010 12:22

Chodzi o ten wläcznik do wlanczania swiatel ten z lewej strony tak? Jakie uszkodzenie moglo by byc? kabel ulamany czy jak?

[ Dodano: 18 Kwi 2010 18:16 ]
No i tak tez zrobilem wymontowalem i odpiälem wläcznik swiatel nic sie nie zmienilo rozebralem kierownice i wläcznik dlugich swiatel tez niby wszystko ok rozebralem oslony pod nogami dostalem sie do przekazniköw i rzecz jest dziwna.Ja mam orginalnie halogeny w lampach znalazlem przekaznik ktöry powoduje u mnie cykanie jak wlanczam dlugie jest on po to ze jak jedzie sie na halogenach i wlancza dlugie to halogeny sie wylanczajä gdy wyjme ten przekaznik to halogenöw nie moge wläczyc ale wtedy dziala podswietlanie liczniköw tak jak powinno.Myslalem ze przekaznik sie zjaral ale wlozylem drugi taki sam i objawy sä te same :crazy: .To jak obydwa zjarane czy jak?Ma ktos jakies pomysly co mam jeszcze sprawdzic lub co moze byc powodem usterki.Z göry dziekuje

[ Dodano: 18 Kwi 2010 19:32 ]
I co nikt nic nie wie nikt nie ma pomyslöw?


Vw jest ok...!!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 510 gości