kierunkowskazy przerywacz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szakal_kp
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 19:32
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

kierunkowskazy przerywacz

Post autor: szakal_kp » sob kwie 17, 2010 17:31

Witam,

Mój problem polega na tym iż podczas jazdy załącza się przerywacz kierunków. Dokładnie mówiąc klika, jednak migacze nie świecą podczas tego stanu. Z tego co udało mi się zbadać to na przerywaczu na następujących PINach mamy takie napięcia:
8 - 12 V
od 1 do 7 - 0 V
Po załączeniu zapłonu
8 - 14 V
7 - 14 V
1 - 8,4 V
Przy załączonym zapłonie i odcientym pinie 6
8 - 14 V
7 - 14 V
1 - 14 V

Do myslam się że na Pinie 1 idzie napiecie ktore steruje przekaznikiem w przerywaczu i mój problem jest w tym iż na tym 1 pinie czasem pojawia sie na tyle wysokie napiecie ze zalacza przekaznik. Pin 6 idzie do K6 (kontrolka świateł awaryjnych). Zaznaczam ze przerywacz wiemienilem, wiec to nie jego wina. Chyba ze cos mam popitolone w instalacji ze po zalaczeniu tego tez szlak trafil. Niestety w elektryce nie jestem biegly moze ktos mi cos doradzi gdzie mam dalej szukac przyczyny ?



Bora_TDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 06, 2009 22:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bora_TDI » sob kwie 17, 2010 20:18

Mialem to samo wkurzajace pykanie. Trzeba rozebrac i wyczyscic przelacznik od kierunkowskazow na kolumnie kierownicy. Tak samo jak u Ciebie wymiana wlacznika awaryjnych nie pomogla.

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości