Podłączenie ekonomizera

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » śr kwie 14, 2010 07:45

wojtf23 pisze:a to sorki koledzy myslalem ze to jest ekonomizer bo gosciu tak w aukcji napisal i chcialem to lyknac ale przynajmniej juz wiem ze to nie ekonomizer

a tak w ogole to myslalem nad zalozeniem ekonomizera ale nie wiem jak to jest z tym polaczeniem czy faktycznie trzeba miec inna skrzynie itp.
ta strzałka w liczniku co jest po srodku na gorze sie zapala na pomaranczowo gdy jest ekonomiczna jazda i jest to ekonomizer.. a co do tej skrzyneczki co kolega zdjecie z linka licznika zapodał to jest tan na niej pin OXS i jakby kto zauwazył na liczniku jest dioda podpisana OXS jest ona przy kontrolkach cisnienia i ladowania , wiej stad wniosek ze ta skrzyneczka z linka jest po to jak to kolega napisał by ostzregac o wymianie sondy lambda po 60 tysiacach - wiec chyba nic innego jak tak skrzyneczka sluzy po to by odmierzac te 60 tysiecy - gdyz chyba po to do niej linka z licznka dochodzi i jakas kostka ( ja obecnie diody na liczniku z OXS nie posiadam , wiec wywaliłem te skrzyneczke ) i ekonomizer normalnie działa



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 364 gości