Coś puka... w drzwiach?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1647
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Coś puka... w drzwiach?

Post autor: poolak2006 » wt kwie 13, 2010 00:03

Mam taki mały problem... w sumie to nie problem bo pukanie nie jest jakieś głośne ale jak mam wyłączone radyjko to rozprasza mnie :bajer: Jak przyhamuję mocniej lub po dziurach to słychać takie pukanie jakby w tylnych lewych drzwiach... Dziś rozebrałem całe drzwi razem z blachą-prowadnicą szyby... były tylko 2 spinki oberwane więc je wymieniłem. Myślałem że może spinka od kabla się wypięła ale tam wszystko sztywno siedzi przejrzałem te drzwi dokładnie i nic tam nie było nawet tam na dole nic nie było. Złożyłem wszystko i dalej puka... Może coś z zawieszeniem? Ale zawieszenie było diagnozowane (przód+tył) przy ustawianiu zbieżności i wyszło wszystko ok. To pukanie ma taki dźwięk jakby jakąś śrubkę uwiązał na nitce i po dziurach obijała się o jakiś metal... z tym że to nie zawsze puka-nie w każdej dziurze... Ma ktoś jakieś propozycje co to może być?



Awatar użytkownika
acid85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: sob maja 02, 2009 13:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: acid85 » wt kwie 13, 2010 00:12

moze to tuleje w tylnej belce



Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: kenzy17 » wt kwie 13, 2010 00:18

poolak2006 pisze:obijała się o jakiś metal
Miałem wymienione całe zawieszenie springi i amory i też było tylko że na dołku straszneie waliło jak mówisz o metal :crazy:

sprawdź tuleje w tylnej belce


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Awatar użytkownika
Golf4ista
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:14
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Golf4ista » wt kwie 13, 2010 07:46

jezli to nie drzwi, nic w zawieszeniu to przyczyna stukania moze byc pas bepieczenstwa:) Kolega w golfie trojce tak mial, stukalo mu cos wlasnie z lewej strony az wreszcie zaobserwowal ze to moze byc to.... ta "puszka" co pas sie w niej zwija byla nie dokrecona i tłukła sie czasami, sprawdz tam... :)


+

poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1647
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » wt kwie 13, 2010 13:34

No sprawdzę bo po rozebraniu drzwi też zacząłem myśleć że coś z zawieszeniem może być... tylko że to takie delikatne pukanie takie jakby czymś małym uderzał lekko o jakiś metal... aż zdziwiłbym się jakby to były tuleje... Pasy ... hmm trzeba sprawdzić...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 119 gości