PRZEDNIA WYCIERACZKA chodzi jak chce

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Dar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 13:16
Lokalizacja: Szczecin

PRZEDNIA WYCIERACZKA chodzi jak chce

Post autor: Dar » pn kwie 12, 2010 16:16

Mam problem tego rodzaju, mam Golfika III z 1995r. kombi GTD i od jakiegoś czasu po naprawie pojazdu po uderzeniu przednia wycieracza działa jak chce a nie jak ma tzn. nie działa na wspólnie ze spryskiwaczem nie działa na czasówce oraz pierwszym biegu, gziała tylko na 2 biegu i zatrzymuje się gdzie chce. Tylna działa normalnie , bezpieczniki sprawdziłem , są okej nie wiem które są przekaźniki od wycieraczki , silniczek jest dobry ponieważ do kostki podłączałem drugi sprawny i działanie silniczka było takie same.
Gdzie szukać przyczyny



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pn kwie 12, 2010 16:56

napisz czy w czasie naprawy było coś grzebane na podszybiu , lub koło skrzynki z przekaźnikami



Awatar użytkownika
Dar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 13:16
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dar » pn kwie 12, 2010 17:04

Nie wiem dokładnie w/g mnie raczej nie ale jednoznacznie nie mogę tego wykluczyć, był uderzony róg lewy przód (poduszka nie odpaliła) , była wgnieciona maska nieznacznie, błotnik, belka zderzaka z lewej strony,



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » pn kwie 12, 2010 17:36

to najpierw musisz zdjąc lewą stronę podszybia , tam jest silniczek wycieraczek i kostka z kablami , najpierw zobacz czy coś nie jest urwane , jakiś kabelek , może tam coś robili i uszkodzili , lub źle coś połączyli



Awatar użytkownika
Dar
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 13:16
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dar » sob kwie 17, 2010 00:19

Okazała się śmieszna rzecz rz zostawiłem pojazd w warsztacie do naprawy i okazało sie że nie założyli 1 przekaźnika odpowiedzialnego za to.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 370 gości