Zestaw naprawczy lewarka skrzyni biegów.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

finch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: czw maja 21, 2009 21:24
Lokalizacja: Mieszkowice/Szczecin

Zestaw naprawczy lewarka skrzyni biegów.

Post autor: finch » ndz kwie 11, 2010 16:18

Witam,

W moim golfie praca lewarka pozostawia już bardzo wiele do życzenia, i nie pomoże mu wymiana samego "jabłka" na drążku, wyślizgane są wszystkie tulejki i cięgna też mają najlepsze czasy za sobą. Przeglądałem allegro i znalazłem tam tylko zestawy do regeneracji samego lewarka - brak części które znajduję się w części mechanizmu pod maską.
Nie macie może dojścia do kompletnych zestawów regeneracji albo przynajmniej zestawów tulejkami?


Golf "Drugi" by finch
:pop: :pop: :pop:Mój Turbo Kopciuch :satan: :pop: :pop: :pop:
Vw jest bogiem, Prędkość nałogiem, Turbo zabawą a Diesel podstawą :D
LPG? Nawet porządne zapalniczki są na benzynę :okej:
diesel4ever

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz kwie 11, 2010 16:59

finch, dostaniesz w każdym sklepie moto odpowiednie zestawy, kilkanaście zeta. Są zwykle unwersalne to znaczy zawierają jeden z łączników w dwóch egzemplarzach pod skrzynie 4 i 5 biegową, o ile mowa o 1.6 lub 1.8. Na drugi raz precyzuj temat, czyli pisz typ silnika, rodzaj skrzynki, ile biegów itd.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

finch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 416
Rejestracja: czw maja 21, 2009 21:24
Lokalizacja: Mieszkowice/Szczecin

Post autor: finch » ndz kwie 11, 2010 20:45

Paweł Marek pisze:finch, dostaniesz w każdym sklepie moto odpowiednie zestawy, kilkanaście zeta. Są zwykle unwersalne to znaczy zawierają jeden z łączników w dwóch egzemplarzach pod skrzynie 4 i 5 biegową, o ile mowa o 1.6 lub 1.8. Na drugi raz precyzuj temat, czyli pisz typ silnika, rodzaj skrzynki, ile biegów itd.
W sumie racja moje niedoprecyzowanie. Skrzynia 5 biegów silnik 1.6 TD. Mi chodzi dokładnie o wszystkie tulejki które są pod maską bo jabłko które siedzi na drążku to wiem że można dostać ;)


Golf "Drugi" by finch
:pop: :pop: :pop:Mój Turbo Kopciuch :satan: :pop: :pop: :pop:
Vw jest bogiem, Prędkość nałogiem, Turbo zabawą a Diesel podstawą :D
LPG? Nawet porządne zapalniczki są na benzynę :okej:
diesel4ever

Awatar użytkownika
bogas88
Bog@s
Bog@s
Posty: 495
Rejestracja: pn mar 31, 2008 18:16
Lokalizacja: OstróVW

Post autor: bogas88 » pn kwie 12, 2010 07:45

finch pisze:Skrzynia 5 biegów silnik 1.6 TD. Mi chodzi dokładnie o wszystkie tulejki które są pod maską bo jabłko które siedzi na drążku to wiem że można dostać
ja bardzo chętnie się dowiem cene takiego kompletengo zestawu o którym tutaj piszecie bo też mnie czeka taka wymiana, ale jeszcze nie teraz, także jeśli
finch
takie coś dostaniesz to napisz ile to kosztuje i co w skład tego wchodzi itp.


Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn kwie 12, 2010 08:58

Może wejdziecie np na stronę intercarsu. Wszystko z obrazkami i cenami znajdziecie w katalogu.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 274 gości