el. szyby i lusterka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wichulec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 13:09
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy
Kontakt:

el. szyby i lusterka

Post autor: wichulec » pn kwie 03, 2006 01:23

Witam. kupiłem el. szyby i lusterka nie chce płacić za elektromechanika bo wole sie sam pobawic ;) ale potrzebuje waszej pomocy. nie umiem ze schematów czytać wiec bardzo was prosze o słowne opisanie (ew. ze zdj4ciami razem jesli by byłą taka możliwość) mi jaki kolor kabla dokąd pociagnąć, pod jaki bezpiecznik, gdzie podłaczyć w stacyjce itp itd. Mam lustra, podnośniki, guziki i wiążki w drzwi takze potrzebuje tylko pomocy w pociągnięciu kabli od drzwi w desce i do skrzynki bezpieczników. Z góry dzieki za pomoc. Pozdro dla wszytskich



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pn kwie 03, 2006 13:36

Po pierwsze to napisz jakie masz auto bo niestety nie ma tu wrozek na etacie :) masz orginalna instalacje do szyb czy jakas podrobe? czy sam bedziesz robil?



wichulec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 13:09
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy
Kontakt:

Post autor: wichulec » pn kwie 03, 2006 16:37

no tak standardowo zapomniałem napisać że chodzi o golfa mk3 ;) mam oryginalne wiązki, podnośniki i guziki wymomontowane z golfera i sam chce je założyć



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » pn kwie 03, 2006 17:53

No to zaden problem... pozakladaj to do auta... i zerknij do orginalu gdzie i do czego co bylo przypiete... podejrzewam ze powinienes miec nawet wtyczki podciagniete tylko zostaje kwestia podpiecia...



greg

Post autor: greg » pn kwie 03, 2006 20:05

powiem tak - nie musisz nigdzie zerkać. Oryginalna wiązka ma wtyczki które do skrzynki przekaźników/bezpieczników pasują tylko i wyąłcznie w 1 miejsce, brązowa wtyczka - pojedyńcza - zapinasz do słupka A od strony kierowcy - masz takie brązowe kółko masowe, po drugiej stronie przy drzwiach pasażera jest to samo. Bedziesz pewnie też miał kilka pojedyńczych kabelków z wtyczkami koloru zielony, żółty i niebieski - zobaczysz nad skrzynkę przekaźników masz taki zestawik właśnie w kolorach takich samych jak wtyczki - wystarczy powpinać zgodnie z kolorystyką. Nic nie trza kombinować tylko zapinać w miejsca gdzi ekażda wtyczka pasuje - uwierz że jak tak zrobiłem - wpiąłem w ciemno - pasi to OK. I wszystko zadziałało po przekręceniu stacyjki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 404 gości