montaz hokeja /Golf III GTI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pakob
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: śr cze 01, 2005 14:10

montaz hokeja /Golf III GTI

Post autor: pakob » ndz kwie 02, 2006 23:17

Witajcie Czy montujac hokej pod zderzakiem w jakis specjalny sposob go mocujecie czy tylko tak na wcisk w prowadnice zderzaka? Ja ktoregos dnia zastalem swojego GTI z polowka spojlera i nie wiem czy go zgubilem(watpliwe) czy raczej "ktos" czytaj sk....... potrzebowal prawej strony.Mozna sprobowac delikatnie blachowkretem przyczepic ale jak bedzie szarpal to wylamie zderzak no nie ? 2 pytanie: po naszej cudownej zimie spuchly mi listwy progowe laczace sie z plastikowymi nakladkami blotnikow - jak to w mk III GTI i co z tym zrobic bo moj mechanik twierdzi ze to wyjatkowy syf i pewnie przy demontazu polamia sie zaczepy a listwa w ASO to majatek wiec co z tym zrobic?



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz kwie 02, 2006 23:21

tak jak mówisz spojler jest na zaczepy zatrzaski i niertrudno go zgubic, tak samo amator cudzej włąsnosci moze uczynic. 2. albo pod progami faktycznie syf jest albo rdza.... mechanik myli sie jak delikatnie bedziesz sciagał to nic nie połamiesz, ja bym to sciagnał i zobaczył. w aso spory koszt.



Awatar użytkownika
Wojtes3mkIII
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 164
Rejestracja: śr paź 26, 2005 23:35
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Post autor: Wojtes3mkIII » ndz kwie 02, 2006 23:52

ja miałem ten hokej przyczepiony dodatkowo na 6 metalowych spinek, ale podejrzewam, że to niemiec sobie sam zabespieczył, ja przez zime nie mialem tego spojlera jutro go zakładam i tymi spinkami go zabespiecze



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pn kwie 03, 2006 00:14

Wojtes3mkIII pisze:ja miałem ten hokej przyczepiony dodatkowo na 6 metalowych spinek, ale podejrzewam, że to niemiec sobie sam zabespieczył, ja przez zime nie mialem tego spojlera jutro go zakładam i tymi spinkami go zabespiecze
mogłbys jakos wytłunmaczyc jak te spinki były załozone ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 432 gości