Wymiana łozyska koła przedniego.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ben29
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: sob wrz 24, 2005 23:55
Lokalizacja: Znad Jeziora Roznowskiego
Kontakt:

Post autor: ben29 » czw mar 30, 2006 19:28

Z mlotem na lozysko ???
powodzenia......


Kupię listwy boczne na tylne błotniki z napisem GT
wersja 3d.

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » czw mar 30, 2006 19:39

jek sie robi to z głową to i młotkiem (nie młotem) mozna elegancko łozysko osadzić w obudowie, tylko nie nalezy na pinkalać bezmyślnie po łozysku tylko delikatnie wcisnąć je do obudowy, mozna do tego wykożystać jeszcze imadło i w końcowej fazie wciskania stare łozysko jako popychacz (tylko trzeba min. zsiejszyć średnicę - by nie wcisnąć go spowrotem do łozyska) - kto to przerabiał to wie o czym mówię - a reszta niech robi jak chce - do keżdego należy wybór :okej:


:-k ...

Awatar użytkownika
CYBER
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 23:00
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: CYBER » sob kwie 01, 2006 23:22

ja wczoraj walczylem z lozyskami w piastaqch z MK1. dodam ze nie ma nic dostepnego od reki zeby mialo srednice zewnetrzan z MK1 a wwnetrzna z MK3, bo taka modyfikacja chodzila mi po glowie. zeby wybic stare lozysko wyswtarczy dobry, 3-kilogramowy negocjator z drewnianym naprowadzaczem oraz kawalek rurki zeby bic w piaste a nie gdzie popadnie. tylko ze stare lozyska uszkadzalem juz premanentnie podczas wyjmowania - wywalala sie bieznia wewnetrza zewnetrznej czesci lozyska zostajac na wybijanej piascie. jesli sie ma panowany dobry, pewny i co najwazniejsze osiowy cios mlotem to rozmontowanie nie stanowi problemu. zamonowanie nowego lozyska tylko w imadle. na koniec zeszlifowac delikatnie boszka stare lozysko zeby nim bezpiecznie wcisnac stare i gra muzyka. oczywiscie przy wciskaniu piasty pelna podporka na cale lozysko zeby piasta nie wyrwac bierzni wewnetrznej wewnetrznego lozyska.


Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » śr maja 03, 2006 09:35

Witam,
mam luzy na przednim kole i lozysko z piasta do wymiany.
Jakie sa koszty calosci. Tak na szybko jak sie pytalem, 300zl. Lozysko plus piasta.


Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » śr maja 03, 2006 09:49

ja za wymianę przodu (czesci mechanika) zapłaciłem 200.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » śr maja 03, 2006 18:48

do tego wszystkiego warto ten temat poczytać http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=429057#429057


:-k ...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości