Czy warto kupowac lampy do mk3 helli a'la mk4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Czy warto kupowac lampy do mk3 helli a'la mk4

Post autor: red_devil25 » sob kwie 03, 2010 21:08

Jak w temacie prosze o odp czy warto kupowac lampy a'la mk4 do mk3 ,ktory obecnie posiada seryjna lampe typu h1+h1?dodam ,ze mam firmowe zarowki i technicznie ok wszycho.Interesuje mnie jak obie lampy rozkladaja swiatlo swieca itd.Chce wiedziec czy warto wydawac kase.Moze ktos ma foty porownujace jakosc swiecenia obu lamp.
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 21:16 przez red_devil25, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Marcinus29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: sob lip 26, 2008 11:07
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Marcinus29 » sob kwie 03, 2010 21:12

Ala mk4 do mk3 Hella są na żarówce H7


[url=http://img69.imageshack.us/i/r32ocsignpanelligna.jpg/][img]http://img69.imageshack.us/img69/2773/r32ocsignpanelligna.jpg[/img][/url]

greg

Post autor: greg » sob kwie 03, 2010 21:52

warto - montowałem u kumpla - te lampy + przekaźniki - świecą tak jak w golfie 4 czyli dobrze - dużo lepiej niż poprzednio



Awatar użytkownika
kwietek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 779
Rejestracja: pt paź 10, 2008 23:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kwietek » sob kwie 03, 2010 21:59

Jeśli interesuje Cię jakość światła, zdecydowanie polecam. Świecą dużo szerzej od seryjnych (oba podobcza są doskonale oświetlone), strumień światła jest dobrze ukształtowany i równomierny (wyraźnie widać że prawą stronę oświetlają dużo dalej niż środek, i nie ma żadnych cienistych plam). Jak podjedziesz pod mur granica światła i cienia jest ostra więc efekt oślepiania jest mocno zredukowany. I co najważniejsze (przynajmniej dla mnie) w nocy w deszczu wszystko doskonale widać (na seryjnych nawet nie wiedziałem czy są włączone).
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 22:04 przez kwietek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
krisss.79
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: wt mar 17, 2009 11:40
Lokalizacja: GRUNBERG- ZIELONA GORA

Post autor: krisss.79 » sob kwie 03, 2010 22:04

Panowie sory za OT ale jaki jest koszt zalozenia przekaznikow do lampek FK angle eyes u elektryka??


Zapraszam do ogladania mojej czerwonej strzaly
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=279221

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Post autor: red_devil25 » ndz kwie 04, 2010 07:51

Tak jak mowisz kwietek w deszczu mam podobnie cma i tyle rob co chcesz.Jak jest nie ciemno nie jasno taka pogoda ze slonca nie ma robi sie szarowa to podobnie po prostui miazga .Wiec zdecyduje sie na to rozwiazanie raczej bo kupno lamp soczewkowych i do tego xenon nie wchodzi w gre .NIe mam zamiaru miec jaj na przegladach,bawic sie w przerobki jakies spryskiwacze itp .Dla porownania ostatnio jechal przede mna golf mk4 ,ja zanim i patrzylem akurat to mialem swiatla jak swieczki przy nim:]a jak mowie orginaly mam lampy ,markowe zarowki ,napiecia prawidlowe .Pytalem celowo o lampy Hella a'la mk4 bo mialem w poprzednim Golfie mk3 lampy Fk (DEpo) Angel eyes i markowe zarowki to mi gorzej swiecilo niz orginaly h4 na zarowe philips x treme.

[ Dodano: 04 Kwi 2010 07:53 ]
Kolego krisss.79 sam zalozysz przekazniki i to tanio.SChematy sa na forum.Jak nie dasz rady odezwij sie do kolegi rydzu on Ci poradzi w temacie :] pewnie jeszcze inni uzytkownicy tak samo Ci pomoga jak bedziesz potrzebowal na gotowo
Ostatnio zmieniony ndz kwie 04, 2010 08:03 przez red_devil25, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości