przewody hamulcowe

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Matys_ns
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: śr sty 27, 2010 14:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

przewody hamulcowe

Post autor: Matys_ns » pt kwie 02, 2010 22:34

Chciałem zapytać ponieważ zabieram się za wymianę przewodów hamulcowych i pomyślałem żeby zrobić już cały układ hamulcowy. Zastanawia mnie czy są jakieś lepsze lub gorsze przewody albo cylinderki itp. żeby to wszystko chodziło lepiej niż seryjne. Mamy sportowe tarcze(nacinane itp) a interesuje mnie czy inne części układu hamulcowego są do zdobycia i zamontowania "inne" niż seryjne zwykłe.



Awatar użytkownika
Biperr0
I choose You!
I choose You!
Posty: 816
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 22:55
Lokalizacja: TarnoVWskie Dziury
Kontakt:

Post autor: Biperr0 » sob kwie 03, 2010 18:42

Matys_ns, są specjalne przewody w oplocie stalowym ale to się tyczy przewodów gumowych a co do przewodów miedzianych to nie ma to żadnej różnicy.Cylinderki są tańsze i droższe ale wg mnie to nie ma żadnej różnicy.Jedyna opcja ulepszenia to dopasowanie zacisku z G60 albo z innego auta z większą ilością tłoczków bądź też większą średnicą tłoka.Pompe hamulcową też możesz kupić mocniejszą bo w silnikach 1,3 i 1,6 pompy były bardzo felerne.Polecam pompe z GTI bądź też Passata b3 2,0.W passatach były już wszędzie tarcze i zapewniam że efekt będzie murowany ;)

[ Dodano: 03 Kwi 2010 18:44 ]
A no i oczywiście jak nie masz na tylnej belce tarcz to zmiana na takową z tarczami ;)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 418 gości