Osłona silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

KisielQ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: śr sty 31, 2007 21:32
Lokalizacja: Opoczno

Osłona silnika

Post autor: KisielQ » pt kwie 02, 2010 18:50

Witam mam takie pytanie mam zamiar zamontować do mojego Golfa 4 silnik 115km osłone silnika z allegro http://www.allegro.pl/item949370087_osl ... a_rp9.html i mam pytanie czy trudno ją zamontować czy trzeba coś wiercić itp??



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Post autor: xander_88 » pt kwie 02, 2010 19:00

zerknij sobie kolegu tu :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... sc&start=0
pozatym uwazaj na podrubki .. lubia byc z takiego plastiku ze o byle co zahaczysz i peknie jak nie klejona szyba :) w orginale jest to przykrecane na sruby/wkrety jesli kupisz podrube na 90% otwory beda w innym miejscu znajac zycie :) ale to nie problem bo przeciez nowe mozesz sobie na szybko wywiercic ...
jesli masz obnizone auto polecem montaz na opaski zaciskowe (wtedy obudowa pracuje i trudniej ja polamac)
czy trudny jest montaz .. hmm , dalem rady bez kanalu na zwyklym lewrku :) wiec powinienes spoko ogarnac
pozdro
Ostatnio zmieniony pt kwie 02, 2010 19:01 przez xander_88, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
majma golf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 17:57
Lokalizacja: MALOPOLSKA KGR

Post autor: majma golf » pt kwie 02, 2010 19:14

co do ori to jak kolega wczesniej pisal,ja kupilem zwykla pasujaca niby cena ok 70zl i sie okazalo ze odwrotnie jest uformowana :rotfl: szok nic nie pasowalo itp ale zalozylem odwrotnie,ze na "lew strone" i tylko 2 otwory mi nie spasily w oslonie to przewiercilem wkretem bez wiertarki i wszystko loadnie siedzi i powiem ze troche w zimie potestowalem ja i nic sie nie dzieje jej,mocna jest musze to przyznac:)a o zaletach oslony nie db sie rozpisywal:) a mam nadzieje ze kupisz jeszcze te boczki:D 2 boki prawy lewy plus oslona na spod...a mocowalem zwyklymi wkretami VW czarne sa wiele elementow tapicerki i konsoli na nich jest mocowana...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 354 gości