Pilot zdalnego sterowania nie otwiera drzwi,

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

matiss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 11:02
Lokalizacja: Tarnów

Pilot zdalnego sterowania nie otwiera drzwi,

Post autor: matiss » pt kwie 02, 2010 10:54

Witam,

Jak w temacie nie mam możliwości otwarcia z pilota drzwi, zamykanie odbywa się normalnie. W instrukcji piszą o ponownym zsynchronizowaniu pilota ale nie działa :(

Centralny zamek działa ok.

Może ktoś z Was? :)



Awatar użytkownika
Biperr0
I choose You!
I choose You!
Posty: 816
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 22:55
Lokalizacja: TarnoVWskie Dziury
Kontakt:

Post autor: Biperr0 » sob kwie 03, 2010 19:03

Masz oryginalny kluczyk czy może kupowany ? Jeżeli zamykanie działa a inne funkcje ? Domykanie szyb itp ? Może guzik się popsuł i będziesz musiał zakupić nowy kluczyk.Jest on wyrobiony? Albo może leżał w wodzie ?



greg

Post autor: greg » sob kwie 03, 2010 19:07

matiss pisze:zamykanie odbywa się normalnie.
ro znaczy ze padł jeden z mikrostyków w pilocie - ten od otwierania



matiss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 11:02
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: matiss » ndz kwie 04, 2010 14:03

Nie wiem jak ktoś traktował kluczyk wcześniej bo jestem w posiadaniu auta dopiero 3 dni :))

domykanie szyb działa, zamykanie jak pisałem też, muszę popatrzeć na ten mikro styk chyba...,
że ma to związek z tym, że przy otwarciu drzwi kierowcy nie pojawia się sygnał otwartych drzwi na desce i nie zapalają się światła wewnętrzne oraz nie brzęczy nic przy zaświeconych światła drogowych (pobawiłem się zapadką w zamku i w pewnym położeniu wszystko się normuje czyli kontrolka się zapala i żarówka w drzwiach ale nie brzęczy sygnał o zostwionych światłach drogowych) niestety aby zamknąć drzwi muszę przestawić zapadkę w normalne położenie i wtedy wszystko jak dawniej :((
brzęczek od drzwi pasażera i bagażnika działa, daje też znać przy niskich temperaturach.



Awatar użytkownika
bodzio92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 12:07
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Post autor: bodzio92 » pt kwie 09, 2010 13:39

A jak wygląda ten kluczyk ? może masz to samo co przytrafiło się mnie...
Poczytaj tutaj:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=320959



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » pt kwie 09, 2010 15:52

matiss pisze: brzęczek od drzwi pasażera i bagażnika działa, daje też znać przy niskich temperaturach.
Przecież brzęczek nie działa po otwarciu drzwi pasażera... masz angola widać... Jeśli nie świeci lampka w drzwiach po otwarciu to http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... =mikrostyk

Co do kluczyka faktycznie wychodzi na to że przycisk nie łączy...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 479 gości