Górne mocowanie sprężyny przód - Kit MTS technik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kori
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: wt lip 01, 2008 08:24
Lokalizacja: lbn
Kontakt:

Górne mocowanie sprężyny przód - Kit MTS technik

Post autor: kori » czw kwie 01, 2010 21:35

Zakupiłem kit MTS i natrafiłem na problem otóż kite jest bez górnych mocowac sprężyn które są dośc mocno zwężone w górnej części, tj ori spirale mają otwór fi80 a kit fi60.
Zakupiłem nowe miseczki lecz są nadal za duże.
Czy są różne rodzaje miseczek dal sprężyn ?
Pojawił się jeszcze jeden problem, nie wiem czy to przy montazu ustawiłem zbyt duży kont pochylenia koła bo opona ociera o amortyzator a raczej jego częsc gdzie spiera się sprężyna.

Czy z tyłu są również różne miseczki ?
Ostatnio zmieniony czw kwie 01, 2010 21:46 przez kori, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Martin99
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 19:37
Lokalizacja: BIA
Kontakt:

Post autor: Martin99 » czw kwie 01, 2010 21:38

jezeli sie dobrze rozumiemy to wystepowały dwa rodzaje miseczek ktore sie zmieniały w 94 roku a z tyłu są takie same po i przed 94
Ostatnio zmieniony czw kwie 01, 2010 21:40 przez Martin99, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
_Marcin_
Fire and Ice
Fire and Ice
Posty: 173
Rejestracja: sob mar 24, 2007 12:36
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: _Marcin_ » pt kwie 02, 2010 10:36

kori pisze:Pojawił się jeszcze jeden problem, nie wiem czy to przy montazu ustawiłem zbyt duży kont pochylenia koła bo opona ociera o amortyzator a raczej jego częsc gdzie spiera się sprężyna.
jeżeli ta część zdania mówi o tylnym zawieszeniu - to jeśli na kicie jest miejsce na talerzyk pod tylną sprężynę wyżej na amortyzatorze - należy go przełożyć wyżej tak aby nie obcierała opona - miałem to samo tylko w mk2. Wina leży po stronie felgi i opony - jeżeli felga ma duże ET to jest bardziej "schowana" w nadkolu i będzie opona trzeć o dolny talerzyk sprężyny.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 377 gości