[BORA] Nie da się otworzyć tylnych drzwi od środka.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MojNick
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 01:34
Lokalizacja: Dolnyśląsk

[BORA] Nie da się otworzyć tylnych drzwi od środka.

Post autor: MojNick » czw kwie 01, 2010 15:42

Witam
Odkąd kupiłem moją borę tyle lewe drzwi nie otwierają się od środka. Od zewnątrz natomiast nie ma z tym problemu.
Dziś ściągnąłem cały boczny panel w drzwiach i z tego co tutaj widać to wszystko jest ok. Pytanie - czy aby to naprawić to muszę odkręcać tą metalową obudowę w drzwiach i tam w środku coś dłubać by to naprawić? Jeżeli tak to gdzie mam się dostać i jak to zrobić.
Dzięki za wszelką pomoc.
Pzdr



damiano1987
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: ndz mar 14, 2010 21:55
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: damiano1987 » czw kwie 01, 2010 15:52

Sprawdż czy przy zatrzasku zamka tych drzwi jest zabezpieczenie przeciw dzieciom zeby nie mogly otwierac drzwi od środka:) może być to mala dzwigienka lub cos podobnego wystarczy przekrecic lub przesunac jesli nie to, to moze cięgno od otwierania wyłamało lub spadło



Awatar użytkownika
grześ226- kosmos
szef wszystkich szefow!!!
szef wszystkich szefow!!!
Posty: 189
Rejestracja: czw maja 01, 2008 15:35
Lokalizacja: Olszynka<>Prudnik
Kontakt:

Post autor: grześ226- kosmos » czw kwie 01, 2010 15:53

damiano1987 pisze:Sprawdż czy przy zatrzasku zamka tych drzwi jest zabezpieczenie przeciw dzieciom zeby nie mogly otwierac drzwi od środka:) może być to mala dzwigienka lub cos podobnego wystarczy przekrecic lub przesunac jesli nie to, to moze cięgno od otwierania wyłamało lub spadło
dobrze kolega pisze polac mu :pub:

napewno to bedzie to



MojNick
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 01:34
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Post autor: MojNick » czw kwie 01, 2010 17:17

A no okazało się, że to to ;-)
Przyznam, że dziś rozkręcając drzwi przekręciłem te pokrętło, ale myślałem, że blokuje ono coś od drzwi by się trzymało, więc pózniej je zakręciłem z powrotem. A nie wpadłem, że to mogła być właśnie ta blokada.
Dzięki raz jeszcze.
Pzdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 301 gości