Palący sie bezpiecznik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kamtar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 20:22
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Palący sie bezpiecznik

Post autor: Kamtar » wt mar 30, 2010 22:16

Mam problem jak jadę autem pali mi się bezpiecznik 21 ten od centralnego i podtrzymania zegarka wymienię na nowy chwile jest i znów się pali zawsze jak jadę lub zapalam auto, ostatnio montowałem sterowanie centralnym z pilota i w pompce do 8 pinu doprowadzałem masę żeby na raz się otwierała czy to może mieć jakiś związek ze sobą??? golf 3 gti silnik 2E



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » wt mar 30, 2010 22:18

Kamtar pisze:ostatnio montowałem sterowanie centralnym z pilota i w pompce do 8 pinu doprowadzałem masę żeby na raz się otwierała czy to może mieć jakiś związek ze sobą???
a przed podłączeniem sterowania nie wywalało bezpiecznika?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt mar 30, 2010 22:22

nie z pinem w pompce jest ok, choć nie pamiętam czy to 8 ale jak działa na raz to ok.
Na 21 wisi jeszcze zapalniczka, zobacz czy z jej gniazdem wszystko jest w porządku


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Kamtar
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: ndz kwie 08, 2007 20:22
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: Kamtar » wt mar 30, 2010 22:31

aha no właśnie to może być zapalniczka bo teraz sobie przypomniałem że zawsze miałem puste gniazdo a ostatnio znalazłem w garażu zapalniczkę i ja tam włożyłem do gniazda wiec jutro sprawdzę i napisze czy coś pomogło.

[ Dodano: 02 Kwi 2010 23:05 ]
wiec tak jak obiecałem odpisuje jednak winna była zapalniczka po wyjęciu jej z gniazda problem ustąpił, wiec na razie nie mam czasu rozebrać i zobaczyć co u niej słychać, ale na pewno to ona była przyczyna palenia bezpieczników wiec jeszcze raz wielkie dzięki.

[ Dodano: 18 Maj 2010 22:40 ]
niestety zapalniczka nie była powodem bo odpiłem ją całkiem a i tak bezpiecznik na trasach sie pali jak jeżdżę po mieście problemu nie ma, jednakże jak jeżdżę w trasę to zawsze się spali czy jest możliwe że czujnik w drzwiach pasażera pali ten bezpiecznik??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 424 gości