poszukuję!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

evil666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 22:57
Lokalizacja: Racibórz/Opole

poszukuję!!!

Post autor: evil666 » wt mar 30, 2010 02:25

Wiem, że pewnie zły dział, ale gdzieś trzeba, z góry sory za zaśmiacanie...

otóż potrzebuje machanika który wymieni mi łożyska w skrzyni, dowiedzialem się ze koszty naprawy wyjdą koło 300-400 zł(razem z nowymi łożyskami), zależy od mechanika, a ten co ja bym go chciał to akurat wyjechał za granice a ja potrzebuję naprawić skrzynie, a sam się za to nie biore bo nie mam bladego pojęcia o tym...

macie jakiś kontakt do mechaników zajmującym się tym?? do 100 km od Raciborza


jeśli ci pomogę nie zapomnij o kliknięciu w "pomógł" ;)

Awatar użytkownika
piori
Forum Master
Forum Master
Posty: 1304
Rejestracja: sob lis 20, 2004 19:42
Lokalizacja: WPU/WPN/WL

Post autor: piori » wt mar 30, 2010 09:51

evil666, najlepiej zapytaj w swojej grupie regionalnej http://forum.vwgolf.pl/index.php?c=22
Albo niech jakiś mod przeniesie :bajer:



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: spawacz » wt mar 30, 2010 13:50

Ooo Raciborz znam dobrze te tereny , nie ma sie co oszukiwac ale za ta kase to kupisz normalna sprawna skrzynie, nie wiem jaki masz motor. Jakby co moge swoja z AEXa odsprzedac, bo bedzie wymieniana na taka z AEE. W kazydem badz razie koszty naprawy + czesci to Ci sie nie oplaca, malo tego to napewno nie beda ori. lozyska , wiec mozna sie wszstkiego spodziewac.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

evil666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 268
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 22:57
Lokalizacja: Racibórz/Opole

Post autor: evil666 » wt mar 30, 2010 15:23

już jedną skrzynie kupiłem i koleś mnie w bambuko zrobił, zamiast sprzedać mi skrzynie z 1,6 ABU do sprzedał z 1,6 AEE, jak widze to potrzebujesz taką, może chcesz ją odkupic?? chce za nią tylko tyle za ile kupiłem... jak coś to pisz na pw swoj numer to zadzwonie.
evil666, najlepiej zapytaj w swojej grupie regionalnej http://forum.vwgolf.pl/index.php?c=22
Albo niech jakiś mod przeniesie :bajer:
dzięki :)


jeśli ci pomogę nie zapomnij o kliknięciu w "pomógł" ;)

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 175 gości