drgający napinacz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
IV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 14:44
Lokalizacja: kutno
Kontakt:

drgający napinacz

Post autor: IV » pt mar 26, 2010 22:53

Witajcie. U kolegi spotkalismy sie z takim dziwnym przypadkiem, zaczoł mu brzęczeć napinacz paska wieloklinowego , wymienił napinacz, i to samo stwierdził ze to pasek - wymienił- to samo, stwierdził ze to moze przez koło od spręzarki klimy- wymienił koło nadal to samo??Wszystkie częsci nowe..



Awatar użytkownika
bicker83
KIEROVWNIK
KIEROVWNIK
Posty: 418
Rejestracja: pt mar 13, 2009 02:34
Lokalizacja: GSL / IRL
Kontakt:

Re: drgający napinacz

Post autor: bicker83 » sob mar 27, 2010 00:45

IV pisze:Witajcie. U kolegi spotkalismy sie z takim dziwnym przypadkiem, zaczoł mu brzęczeć napinacz paska wieloklinowego , wymienił napinacz, i to samo stwierdził ze to pasek - wymienił- to samo, stwierdził ze to moze przez koło od spręzarki klimy- wymienił koło nadal to samo??Wszystkie częsci nowe..
U mnie to byla sama sprezarka a nie kolo - najpierw trzeslo paskiem a potem padla tak ze ja zblokowalo :/ dodam ze odczuwalna byla zmiana w pracy klimy zanim sie zblokowal kompresor - slabiej chlodzila.
POZDRO


[img]http://www.bicker.republika.pl/av.gif[/img]

Był [b]MK4 - AKL[/b]
Teraz jest [b]A6 - APU[/b]
Bedzie [b]MK4 GTTDI[/b]

Awatar użytkownika
Progresywny
Lubie to!
Lubie to!
Posty: 832
Rejestracja: wt sty 12, 2010 19:30
Lokalizacja: Stargard

Post autor: Progresywny » sob mar 27, 2010 14:24

Może sprzęgiełko alternatora brzęczy :bajer:
U mnie też brzęczało.. jezdzilem-jezdzilem aż nagle autko na trasie stanęło... brak ladowania... wzystkiego. Zatarła sie po prostu.
Po wymianie jej, pojezdzilem z miesiac i napinacz do wymiany. Najlprawdopodobnie musial wtedy dostac po d*pie



Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » sob mar 27, 2010 20:15

sprawdź sprzegiełko na alternatorze na 99% to jest przyczyna
Ostatnio zmieniony sob mar 27, 2010 20:16 przez Jesionvr6, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
IV
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: ndz maja 31, 2009 14:44
Lokalizacja: kutno
Kontakt:

Post autor: IV » ndz mar 28, 2010 11:54

wiesz moze i masz racje bo jak obracaliśmy kołem pasowym alternatora , to tak działało jak by na stałe było z wirnikiem, i pomyślałem ze moze w tym modelu nie ma tego sprzęgiełka



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 330 gości