Przewód ABS i problem z wycieraczkami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MakTheDon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 23:03
Lokalizacja: Brzesko

Przewód ABS i problem z wycieraczkami

Post autor: MakTheDon » pn mar 22, 2010 20:24

Mam taki problem ze kontrolka od ABSu mi sie zapala i nieraz nawet jak sie nie zapali to ABS albo EDS mi sie same wlaczaja, np lekko hamuje a ABS sie wlacza albo ruszam powoli i EDS sie wlacza i slychac ten charakterystyczny dzwiek. Elektryk powiedzial ze czujnik jest w porzadku i trzeba wymienic przewod i stad moje pytanie czy faktycznie wymiana przewodu pomoze? Taki przewod jest na wtyczki?

A problem z wycieraczkami jest taki ze czasem na jakims wyboju nawet sie wlaczaja same i nawet przy lekkim musnieciu tez sie wlaczaja. Poza tym wszystko dziala. Wlacznik wycieraczek do wymiany? Dodam ze kiedys pare razy poszedl lekki dymek wlasnie stamtad.

Z gory dzieki za pomoc.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Haki » pn mar 22, 2010 21:27

Co do wycieraczek - to stawiam na wyrobiony mechanizm - którym się je zmienia ... i tyle - albo zasyfiony. Do rozebrania i wyczyszczenia - jak nie pomoże to wymiana ....

Co do 1 ... jak elektryk sprawdzał i stwierdził ,że uwalony przewód - to wymień i po kłopocie. :bigok:


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
MakTheDon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 23:03
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MakTheDon » wt mar 23, 2010 15:59

Ale jesli chodzi o wycieraczki to tylko przekaznik wymienic czy cala manetke trzeba?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 301 gości