Problem z odpaleniem i przyspieszaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

roli89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 20, 2010 21:53
Lokalizacja: włocławek

Problem z odpaleniem i przyspieszaniem

Post autor: roli89 » sob mar 20, 2010 22:03

Panowie pomocy mam golfa # 1.6 i stala sie rzecz nastepujaca radiem rozladowalem akumulator tak ze juz nie chcial zapalic :( no to go wyjąłem i pod prostownik wkladam z powrotem a tam objaw jakby ssania nie bylo zapala z trudem chodzi na 500 obr i jak gazu dodawac to gasnie po rozgrzaniu trzyma 800 obr i jak jade 80 km/h i chce gwaltownie przyspieszyc wystepuje dziura brak jakiej kolwiek reakcji obroty w miejscu potem szarpanie po chwili i jakos idzie nie moge gwaltownie przyspieszac wymienione filtry i czujnik temp
Ostatnio zmieniony pn mar 22, 2010 14:05 przez roli89, łącznie zmieniany 1 raz.



beru3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt cze 05, 2009 20:36
Lokalizacja: Chybie

Post autor: beru3 » ndz mar 21, 2010 15:51

A jaki dokładnie silnik? Podłączałeś pod kompa? Co jeszcze sprawdziłeś?
Przy zbyt niskim napięciu systemy lubią łapać błędy, sprawdź przepustnice i jak jest czysta to zrób adaptację



roli89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 20, 2010 21:53
Lokalizacja: włocławek

golf

Post autor: roli89 » pn mar 22, 2010 11:41

no silnik tamj jest 1.6 55kW a pod kompen byl ale gosc nic nie kuma wic zapisany jest do dobrego nechanika ale to dopiero na po swietach bo gosc ma duze kolejki :( a jak zrobic ta adaptacje przepustnicy bo nie wiem?????????
a z tego co juz robilem to filtry mam czujnuki 2 tep cieczy .

[ Dodano: 22 Mar 2010 10:43 ]
i takie pytanie jest mozliwosc zresetowania komputera bez 2 komputera nie chodzi mi tu o odłaczenie akumulatora bo to nic nie daje byl odlaczany na cala noc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 443 gości