Pojedynczy głuchy stuk, stukot, pukan w przednim zawieszeniu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Progresywny
Lubie to!
Lubie to!
Posty: 832
Rejestracja: wt sty 12, 2010 19:30
Lokalizacja: Stargard

Post autor: Progresywny » ndz mar 21, 2010 00:11

Magnus, a mógłbyś jakieś foto dac, o ktore śruby Ci chodzi? ;)



Magnus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 19, 2008 21:00
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Post autor: Magnus » ndz mar 21, 2010 00:26

Nie mam zadnej foty na kompie od spodu auta tak zeby to ukazac ale wykorzystam fote z allegro: http://www.allegro.pl/item955616853_gol ... hacze.html

chodzi o te 4 sruby ktore trzymaja maglownice .na fotce widac ze 2 jakby wchodza pod drazek stabilizatora. sruby maja ok 6-8cm i na klucz 13 jak dobrze pamietam.



jarek_u1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: pn sty 25, 2010 17:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jarek_u1 » ndz mar 21, 2010 22:23

Magnus pisze:jarek_u1, a potrafisz zlokalizowac mniej wiecej skad ten dzwiek sie wydobywa tzn: komora silnika, zawieszenie przednie, tyl. Ciezko Ci tak pomoc jesli ma sie tak mało danych.
Jesli mechanicy(diagnosci) sprawdzali zawieszenie i mowia ze wszystko ok to tak pewnie jest. Tylko dlaczego nie skontrolowali auta jak go odstawiali i cos brzeczało. PARTACZE!!!
dzwiek i drgania dochodza gdy auto stoi i pracuje na wolnych obrotach? drgania i dziwiek slychac w czasie wolnej jazdy na rownej nawierzchni? w czasie krecenia kierownicą?

jak narazie co mi przychodzi do mojej zmeczonej lepetyny to: sprawdzic stabilizator(gumy), oslony metalowe od tarcz hamulcowych, moze wydech sie poluznil?
Witam i bardzo dziekuje za odpowiedz te dzwieki slychac tylko podczas jazdy jak jade potym pozbruku z oczkami to slychac drr drr drr a dzwiek idzie z przodu auta to napewno nie tlumiki mam wszystkie wymienione a gumy na stabilizatorze wymienialem 2 lata temu podejrzewam ze moze listwa kierownicza ma luz aczkolwiek wymienialem koncowki z drazkami albo moze gumy na amortyzatorze ciezki temat bo na asfalcie nic nie slychac tak samo tez na dziurach tylko pozbruk z otworami
hehehe normalnie archiwum X



Awatar użytkownika
bo3ek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 80
Rejestracja: pt paź 05, 2007 21:11
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: bo3ek » pn mar 22, 2010 08:42

Ja dziś jadę na jakąś diagnozę do znajomego mecheca. Od wczoraj przy kręceniu na postoju nie puka już raz tylko nawet do 3 razy. Coś się przemieszcza razem z kręceniem kierownicą. Nie miałem możliwości sprawdzić mocowań maglownicy ale osobiście po tym co zaobserwowałem to u mnie jest jednak problem z poduszkami/łożyskami amorków. Dziś jak uda mi się to sprawdzić to napiszę jaki wynik ekspertyzy :)

[ Dodano: 23 Mar 2010 20:20 ]
Dobra Pany! Mam odpowiedź co boli mojego gulfa :) To nie jest przekladnia a jednak te łóżyska amortyzatorów. O ile kilka dni temu pstrykało tylko z jednej strony na amorku teraz już stuka na obydwu. Na sobote jestem już umówiony na wymianę...


MóJ MK4 --->> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2215494#2215494

WWE Bąbel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wt maja 26, 2009 22:12
Lokalizacja: Sadowne
Kontakt:

Post autor: WWE Bąbel » śr mar 24, 2010 00:16

thanks :grin:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 269 gości