rysy na lakierze kolor LC6X

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ulan23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: śr sty 20, 2010 17:40
Lokalizacja: Warszawa

rysy na lakierze kolor LC6X

Post autor: ulan23 » ndz mar 21, 2010 01:19

witam,
mam pre rys na lakierze, jedne mniejszy drugie trochę większe. Kolor nadwozia to LC6X czyli jak znalazłem to (LC6X oceanicgrün perleffect ) i teraz zastanawiam się co z tym fartem zrobić. orientuje się ktoś może ile może kosztować coś takiego u lakiernika? Mozę ktoś zna jakiegoś dobrego w Warszawie i w miarę niedrogiego?? A jeżeli nie to gdzie szukać np takich kredek (wiem ze coś takiego jest) do krycia rys w takim kolorze?? albo co można na to poradzić?



Awatar użytkownika
Golf4ista
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:14
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Golf4ista » ndz mar 21, 2010 08:34

1. Jezeli ma CI ktos tutaj pomoc to zalacz zdjecia tych rys.
2. Jezeli rysy sa grube, szerokie to kredka CI nic nie da.
3. Licz ok. 250zł za jeden element auta.
4. Jezeli rysy nie sa glebokie spróbuj uzyc np. http://www.autokosmetyki.pl/color_magic ... ,p395.html lub podobne specyfiki ktore musisz sobie poszukac u siebie w miescie albo na necie. Pozdro.


+

Wiesiek74
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: czw kwie 12, 2007 23:27
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Wiesiek74 » ndz mar 21, 2010 13:31

zobacz gdzie jest blisko ciebie filia www.Paintfixpro.pl oni zrobią wpyłkę bez śladu, tylko tyle ile trzeba bez malowania całego elementu cena to 250 zapierwszą i 150 za kolejne. usługa trwa 2-3godziny i masz suchy lakier i auto gotowe



ulan23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: śr sty 20, 2010 17:40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ulan23 » ndz mar 21, 2010 18:48

Wiesiek74 pisze:zobacz gdzie jest blisko ciebie filia www.Paintfixpro.pl oni zrobią wpyłkę bez śladu, tylko tyle ile trzeba bez malowania całego elementu cena to 250 zapierwszą i 150 za kolejne. usługa trwa 2-3godziny i masz suchy lakier i auto gotowe
hmm wygląda ciekawie, ale nie ma w Warszawie ani w okolicach, a jechać taki kawal to dość daleko..



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 345 gości