odpalil za trzecim!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

odpalil za trzecim!!

Post autor: toma1985 » wt mar 28, 2006 15:49

witam! wlasnie bylem odpalic swojego golfika stal dwa dni. Probowalem odpalic i tak za pierwszym razem cos buchnelo zdziwilem sie gdyz pierwszy raz cos takiego sie stalo chcialem odpalic za drugim i znowu to samo hmm za trzecim odpalil ale zaczol chodzic tak jakby na trzech garach i poleciala chmurka nie wiem niebieskiego dymku czy cos podobnego przygazowalem delikatnie i wszystko ok ! dymek tylko buchnol troche i juz co to moze byc?? powiem tak na przewodzie od cewki zauwazylem przebicie dwa dni temu wykrecilem 2 swiece gdyz nie byly wymieniane a nie wiem kiedy byly bo od niedawna go mam (z niemiec) na swiecach znajdowal sie tak nagar wiec z tych dwoch go troche przeciscilem i dzisiaj wlasnie tak mi sie stalo jak pisalem na poczatku wiec piszcie co to moze byc z gory dzieki pozdro a i chciale dodac ze oleju mi nie bieze



Berdys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 02, 2006 18:54
Lokalizacja: Kożuchów

Post autor: Berdys » wt mar 28, 2006 16:19

Witam
Z Twojego opisu to wygląda na uszczelke pod głowicą. Zobacz w zbiorniku wyrównawczym czy płyn ci nie uciekł, jeżeli jest ok, to może faktycznie tylko przewody i swiece do wymiany. Pozdro



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » wt mar 28, 2006 16:24

ale tak mi sie stalo pierwszy raz silnik byl caly mokry (wilgoc) wczesniej nie mialem zadnego problemu z rozruchem nawet przy -30 hmm plynu nie ubywa plyn jest czysty czy to rzeczywiscie swiece albo przewody?? hmm dzieki pozdro



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » wt mar 28, 2006 16:26

Spokojnie zadna uszczelka... sprecyzuj co rozumiesz przez buchnal? bo mi wyglada na to ze kichnal ci w gaznik :) a to by wskazywalo na przebicie w ukladzie zaplonowym... jak zauwazyles przebicie to sie nawet nie zastanawiaj tylko wymien przewod i kup nowe swiece, polecam iskry bo sa tanie a bardzo dobre... i wtedy zobaczysz co sie bedzie dalej dzialo... pozdrawiam



toma1985
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 93
Rejestracja: pn lut 13, 2006 22:05
Lokalizacja: Radomsko

Post autor: toma1985 » wt mar 28, 2006 16:30

KamilW, trafnie to ujołes dwa razy kichnoł a za trzecim odpalil i poleciala z rury chmurka jakiegos dymu niebieski czy delikatnie taki cos w tym stylu. pierwszy raz tak mi sie stalo a przyznam ze silnik caly mokry byl (taka pogoda) :bigok: a na tym przewodzie od cewki to zauwazylem z 2 albo 3 przebicia w róznych miejscach pozdr. dzieki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości