Regeneracja sprezarki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wiewioreqezg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob maja 23, 2009 00:07
Lokalizacja: zgierz

Regeneracja sprezarki

Post autor: wiewioreqezg » pn lut 01, 2010 23:49

Witam :) czy ktos moze orientuje sie ile kosztuje regeneracja sprzezarki klimatyzacji??? czy regeneracja moze byc drozsza niz sama nowa sprzearka???

VW Golf IV 1.6SR



Awatar użytkownika
GMS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn sie 11, 2008 00:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: GMS » wt lut 02, 2010 00:13

regeneracja nie będzie droższa od nowej sprężarki kupionej w serwisie a od używanej może być kwestia ceny używki...



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1647
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Re: Regeneracja sprezarki

Post autor: poolak2006 » wt lut 02, 2010 00:56

wiewioreqezg pisze:czy regeneracja moze byc drozsza niz sama nowa sprzearka???
A co to za interes miałby być ? stara droższa od nówki ? :kac:



wiewioreqezg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob maja 23, 2009 00:07
Lokalizacja: zgierz

Post autor: wiewioreqezg » wt lut 02, 2010 07:51

Nie no niemowie przeciez ze stara ma byc drozsza tylko chodzi mi o to jak sie ma naprawa sprzezarek... do kupna nowej. PS czy w łodzi zna ktoś dobry i rzeczowy zakład zajmujacy sie autoklima??? tak zeby zrobili raz a porzadnie



Awatar użytkownika
feniks
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: pn paź 09, 2006 21:32
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: feniks » śr lut 03, 2010 11:29

wiewioreqezg pisze:chodzi mi o to jak sie ma naprawa sprzezarek... do kupna nowej
podam przykład, w zeszłym roku kupiłem używkę za 150 z allegro i śmiga i w razie czego mam starą na częsci :bigok: , jako, że jest zima można w ładnej cenie dostać sprężarkę i nie musisz się śpieszyć z zakupem


Obrazek

wiewioreqezg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob maja 23, 2009 00:07
Lokalizacja: zgierz

Post autor: wiewioreqezg » wt mar 16, 2010 10:57

No już po problemie klima zrobiona :) walnięta była cewka i naj gorsza rzecz łozysko koła pasowego na sprężarce się zablokowało i wałek się kręcił a łożysko i koło nie noi wyrobił ten wałek niezła dziurę w łożysku i na dodatek pękła tarcza dociskowa :/ wydatek 1100 z pełną obsługą i robocizną .....



Awatar użytkownika
GMS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn sie 11, 2008 00:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: GMS » wt mar 16, 2010 14:23

sporo zapłaciłeś jak za naprawę klimy można było kupić sprężarkę używaną i było by sporo taniej ale patrząc na to z innej strony sprężarka jest po kompletnym remoncie i na pewno pochodzi a z używanymi różnie bywa czasami jest tak że chytry traci dwa razy...



wiewioreqezg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob maja 23, 2009 00:07
Lokalizacja: zgierz

Post autor: wiewioreqezg » śr mar 17, 2010 14:14

A no drogo kolego ale nie żałuję wydania tych pieniędzy bo przynajmniej mam pewność teraz że klima działa tak jak powinna. A jak jest z uzywkami każdy wie, sam mechanik który się mi tym zajmował tak powiedział więc wolałem zrobić moją ( wszystko w niej jest dobre oprócz tych rzeczy które wymieniłem w poście wyżej ) więc nie opłacało się zakładać nowej tylko regenerować i nie żałuję :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości