Moduł komfortu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
domino19140291
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: śr sty 07, 2009 01:22
Lokalizacja: Częstochowa

Moduł komfortu

Post autor: domino19140291 » sob mar 13, 2010 13:27

Mam mały problem. Padło mi sterowanie el.szyb,lusterek,zamykanie z kluczyka. Sprawdzałem czy działają silniki od szyb zamykając i otwierając je z kluczyka z zewnątrz. Moduł komfortu padł z tym że ten w drzwiach kierowcy. Wykręciłem go przelutowałem pare styków ale nic nie dało. Jest pare lekko poprzypiekanych miejsc więc nie ma wątpliwości że nie działa. Na allegro nie moge znaleźć tego modułu.



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19379
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Post autor: Qto » sob mar 13, 2010 13:33

mówisz o elektrycznym podnośniku szyby ?? Moduł komfortu to raczej pod kierownicą jest...
domino19140291 pisze:Mam mały problem. Padło mi sterowanie el.szyb,lusterek,zamykanie z kluczyka. Sprawdzałem czy działają silniki od szyb zamykając i otwierając je z kluczyka z zewnątrz. Moduł komfortu padł z tym że ten w drzwiach kierowcy. Wykręciłem go przelutowałem pare styków ale nic nie dało. Jest pare lekko poprzypiekanych miejsc więc nie ma wątpliwości że nie działa. Na allegro nie moge znaleźć tego modułu
w sumie to nie napisałeś z czym jest problem poza tym że nie działa... to że nie ma na allegro, to jest problem ??



Awatar użytkownika
Golf4ista
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: śr lis 21, 2007 17:14
Lokalizacja: Gorlice
Kontakt:

Post autor: Golf4ista » sob mar 13, 2010 13:54

Tutaj udokumentowanie:
Obrazek


+

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 330 gości