MK3 i Alarm oryginalny Problem!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Pajorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:01

MK3 i Alarm oryginalny Problem!

Post autor: Pajorek » ndz mar 26, 2006 14:46

Przy próbie założenia blokady zapłonu niechcący zrobiłem zwarcie w okolicach skrzynki bezpieczników,od tego momentu nie mogę odpalić golfiny,kręci i nie odpala,a po zamknieciu drzwi na kluczyk dioda sygnalizująca alarm się nie świeci,sprawdzałem bezpieczniki i są ok,proszę o pomoc.A golf 94r,2.0gti edition z oryginalnym alarmem.



greg

Post autor: greg » ndz mar 26, 2006 15:24

jak zrobiłeś zwarcie koło skrzynki to sprawdź czy któryś z kabli nie upalił się we wtyzkach - miałem taki przypadek właśnie po zwarciu



Pajorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:01

Post autor: Pajorek » ndz mar 26, 2006 17:00

Sprawdziłem kabelki i są (raczej)ok,gdzie mogę znalezć centralkę autoalarmu,proszę o w miarę dokładne opisanie położenia tej centralki,kuzyn mi sugeruje że to może być walnięty bezpiecznik przy centralce.



Awatar użytkownika
KamilW
Forum Master
Forum Master
Posty: 1761
Rejestracja: wt lut 07, 2006 21:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: KamilW » ndz mar 26, 2006 18:23

No dokladnie... pewnie ta centralka miala seryjnie odciecie zaplonu i teraz nie mozesz odpalic bo sie nie wlacza... a co do umiejscowienia to niech sie kto inny wypowie bo ja jestem zielony :)



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » ndz mar 26, 2006 19:43

tu masz napisane gdzie to się znajduje http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=42101



Pajorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:01

Post autor: Pajorek » ndz mar 26, 2006 21:48

Link wyżej nadal nie rozwiązuje mojego problemu,u mnie stało się coś z alarmem jestem prawie tego pewien, problem w tym ze nie moge znalezc tej cholernej centralki od alarmu.Alarm sie nie zalancza,silnik kreci ale nie odpala.



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » pn mar 27, 2006 14:23

Pajorek pisze:nie moge znalezc tej cholernej centralki od alarmu
znajduje się ona nad skrzynką bezpiecznikową po lewej stronie musisz ściągnać te plastiki pod kierownicą i jak schylisz głowę to zobaczysz nakrętkę na klucz nr10 odkrecasz wkładasz rękę od spodu i delikatnie ją wyjmujesz roboty dosłownie na 5 min



Pajorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt lut 18, 2005 17:01

Post autor: Pajorek » pn mar 27, 2006 21:10

Chyba znalazłem te centralke jest na fotkach(o ile je widać),ale bezpiecznika niestety zadnego nie widze,qurcze chyba bede musial zaczac szukac jakiegos fachowca bo sam nie dam rady,chyba ze macie jakies pomysly co by tu jeszcze posprawdzac,sprawdzalem i prad do centralki dochodzi,przy przekreceniu stacyjki jeden z przekaznikow na plytce sie zalancza,jesli macie jakies pomysly to piszcie,pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » pn mar 27, 2006 21:38

Pajorek pisze:Chyba znalazłem te centralke jest na fotkach(o ile je widać),ale bezpiecznika niestety zadnego nie widze,qurcze chyba bede musial zaczac szukac jakiegos fachowca bo sam nie dam rady,chyba ze macie jakies pomysly co by tu jeszcze posprawdzac,sprawdzalem i prad do centralki dochodzi,przy przekreceniu stacyjki jeden z przekaznikow na plytce sie zalancza,jesli macie jakies pomysly to piszcie,pozdrawiam
ja miałem takie cos izpo przekreceniu klucza w stacji to wogóle kontroleki mi sie nie zaświeciły i wina była tej centralki gość coś mi tam od spodu polutował i jest ok jak bede miał czas to zrobie fote tej płytki od spodu jak to polutowane jest



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości