skrzynia w gtd

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bast84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 18:57
Lokalizacja: Myslowice

skrzynia w gtd

Post autor: bast84 » ndz mar 26, 2006 19:53

czesc pomozcie!! bylo tak: niekiedy dzialo mi sie tak ze blokowal mi sie III-bieg! zawsze udawalo mi sie jednak go "wybic" i wszystko potem bylo ok. ale dzis nie dalo sie za bardzo! ale to nie koniec bo nerwy mi nie wytrzymaly i uzylem znacznie wikszej sily.. i stalo sie!! auto jako tako jezdzi(niewiadomo jak dlugo) ale zgrzyta mi teraz podczas wrzucania i trujki i czwurki!!! to mnie przeraza!! mam wrazenie ze popsuly sie synchronizatory ale nie znam sie na tyle by to stwierdzic!! jak ktos ma wiekszy zasob wiedzy to moze mi pomoze co mam teraz zrobic i czy mam racje w moim stwierdzeniu?? no i najwazniejsze co sie bardziej oplaca, naprawa tej skrzyni czy wymiana na inna???i ile te przyjemnosci kosztuja?? ](*,)



Awatar użytkownika
x27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: sob gru 04, 2004 12:51
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

Post autor: x27 » ndz mar 26, 2006 19:57

ja mowie ze na 70% wylecal jeden kamien kamien z tamtego miejsca (czyli laczenie 3 i 4 biegu) nie wiem jak to nazwac :/ niestety robiorka skrzyni czeka.

[ Dodano: Nie Mar 26, 2006 8:01 pm ]
niece byc chamsmski ale ciesz sie ze dalo sie 3 bieg wybic bo w wieszkocic przypakdach z jakimi sie spotkalem nie dalo sie go wybic :///////////// nawet wielka sila.


brak mocy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 171 gości