ANTYNAPAD

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

ANTYNAPAD

Post autor: kiss » sob mar 25, 2006 13:23

Antynapad załącza się po otwarciu obydwu drzwi: kierowcy i pasażera .
Czy jest jakiś prosty sposób by w drzwiach pasażera odłączyć to jakoś by antynapad nie reagował na otwarcie tych jednych drzwi?
Troche mi to przeszkadza



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » sob mar 25, 2006 18:19

No napewno jest tam jakiś czujnik lub przekaźnik za pomoca którego sygnał podawany jest do centralki...


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

PABLO1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: wt sty 17, 2006 16:56
Lokalizacja: WROCŁAW
Kontakt:

Post autor: PABLO1986 » sob mar 25, 2006 22:27

słuchaj mam antynapad ale on załącza sie tylko wtedy gdy ktoś otworzy mi drzwi od strony kierowcy.Nie wiem czy tego jakoś programowo nie można pozmieniać./Kombinacja: włączanie zapłonu i przyciski w pilocie od alarmu-tak mi własnie w salonie kolesie uaktywniali antynapad:)/ Pozdro



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » sob mar 25, 2006 23:12

a tak poza tematem to w UE jest zabrionione uzywanie urzadzen typu antynapad :D



Awatar użytkownika
MrSalieri
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 28, 2004 18:06
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Kontakt:

Post autor: MrSalieri » ndz mar 26, 2006 00:18

regitmc pisze:No napewno jest tam jakiś czujnik lub przekaźnik za pomoca którego sygnał podawany jest do centralki...
Tak jak kolega wspomnial prawdopodobnie musi byc cos podpiete pod czujnik w drzwiach.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz mar 26, 2006 09:38

Jeżeli jest tak jak w trójce to wszystkie czujniki otwarcia drzwi są połączone ze sobą. Więć nie ma co z nimi kombinować moim zdaniem, bo jak po prostu odłączysz czujnik w zaku drzwi kierowcy to stracisz zaświecanie lampki i działanie alarmu po otwarciu tych drzwi. We wszystkich dokładanych alarmach to się ustawia programowo - czyli odpowiednia sekwencja włączania stacyjnki, przycisku antynapadu i/lub przycisków na pilocie.Opisane w instrukcji do alarmu. Jak nie wiesz jaki masz alarm to zajrzyj na jego centralkę, można znaleźć większość opisów w necie. Zakładam że masz alarm dokładany?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
kiss
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2884
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 13:23
Lokalizacja: Płock

Post autor: kiss » ndz mar 26, 2006 11:41

Paweł Marek pisze:Jeżeli jest tak jak w trójce to wszystkie czujniki otwarcia drzwi są połączone ze sobą. Więć nie ma co z nimi kombinować moim zdaniem, bo jak po prostu odłączysz czujnik w zaku drzwi kierowcy to stracisz zaświecanie lampki i działanie alarmu po otwarciu tych drzwi. We wszystkich dokładanych alarmach to się ustawia programowo - czyli odpowiednia sekwencja włączania stacyjnki, przycisku antynapadu i/lub przycisków na pilocie.Opisane w instrukcji do alarmu. Jak nie wiesz jaki masz alarm to zajrzyj na jego centralkę, można znaleźć większość opisów w necie. Zakładam że masz alarm dokładany?
Nie mogę zajrzeć do centralki bo nie mam żółtego pojęcia gdzie ona jest, ale na instrukcji do alarmu napisane jest MAX DEFENDER niestety żadnego opisu co do ustawień działania antynapadu tam nie ma



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 315 gości