blokujące sie hamulce

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
DługiBadyl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 22:10
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

blokujące sie hamulce

Post autor: DługiBadyl » śr mar 03, 2010 19:01

witam, jestem nowy na forum i niedawno kupilem golfa Mk2 1.8, rocznik 1991 i mam mały problem :grin:
po 1 czy w tych golfach wychodziły fabrycznie tarcze z tyłu
i 2 zauwazylem ze auto jezdzi jakby z wcisnietym hamulcem, przy ruszaniu siada mocno, gdy hamuję silnikiem to po chili staje w miejscu i co najciekawsze zatrzymalem sie na czerwonym sqwiwtle na naprawde ostrej górce i po puszczeniu pedału auto stalo w miejscu, po zgaszeniu silnika jakby serwo odpuściło bo auto zjechało czy ktos z was wie co to moze byc?? :chytry:
pozdro:)



wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » śr mar 03, 2010 19:13

Pierwszo to podnieś go do góry i sprawdź ręką czy Ci blokuje koła i będziesz pewny, jak blokuje to może być wina zardzewiałych tłoczków, pełno o tym na forum



Awatar użytkownika
DługiBadyl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lut 28, 2010 22:10
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: DługiBadyl » śr mar 03, 2010 19:23

no juz kombinowałem z zawieszajacym sie tloczkiem ale po wylaczeniu silnika by chyba nie odpuścił



oldstaszek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1128
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 14:40
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: blokujące sie hamulce

Post autor: oldstaszek » śr mar 03, 2010 23:20

DługiBadyl pisze:witam, jestem nowy na forum i niedawno kupilem golfa Mk2 1.8, rocznik 1991 i mam mały problem :grin:
po 1 czy w tych golfach wychodziły fabrycznie tarcze z tyłu
i 2 zauwazylem ze auto jezdzi jakby z wcisnietym hamulcem, przy ruszaniu siada mocno, gdy hamuję silnikiem to po chili staje w miejscu i co najciekawsze zatrzymalem sie na czerwonym sqwiwtle na naprawde ostrej górce i po puszczeniu pedału auto stalo w miejscu, po zgaszeniu silnika jakby serwo odpuściło bo auto zjechało czy ktos z was wie co to moze byc?? :chytry:
pozdro:)
Muszę Cię zmartwić - servo do wymiany.
Przyczyna - zaworki wewnątrz serwa nie odpuszczają i po puszczeniu pedału nie otwiera się połączenie z ciśnieniem atmosferycznym. Kiedyś próbowałem takie coś naprawiać - nie ma czym i nie ma na co wymienić uszkodzonych elementów(nie występują jako części)... :crazy:


mojego auta jeszcze nie wyprodukowano...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 387 gości