Problem z syrenka od alarmu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tysonq
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn gru 29, 2008 22:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Problem z syrenka od alarmu

Post autor: tysonq » wt mar 02, 2010 23:10

Witam.
Co jakis czas syrenka sama sie załącza (wylaczenie alarmu nic nie pomaga, tylko wylaczenie syrenki kluczykiem) przewaznie w garazu nocna pora. Ostatnio dzwiek jaki wydobywal sie z syrenki przypominalo bzyczenie. Jak bylem na przegladzie to mechanik powiedzial mi ze pewnie cos z syrenka sie dzieje, ale nie mogl do tego zajrzec, bo alarm byl dokladany w ASO, ale nie u nich. Gwarancja na alarm juz sie skonczyła. Jezeli rzeczywiscie jest to problem syrenki to zastanawiam sie czy moglbym wstawic cos takiego: http://allegro.pl/item910097487_vw_pass ... alarm.html
dodam ze alarm jaki mam jest firmy DOG
Samochod to Golf V 1.9TDI 08r.



Awatar użytkownika
mody1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: śr lut 24, 2010 00:19
Lokalizacja: Ruda Ślaska

Post autor: mody1 » wt mar 02, 2010 23:27

Strona nie chodzi,musisz wiedzieć jak sterowaną masz syrenkęalarmu plusem,masą wtedy będziesz wiedział jaka podejdzie,brzęczenie może być awarią syrenki,ale i również centralki alarmu,lu instalacji na odcinku centralka alarmu i syrenka,jakiś minim. impuls który powoduje, brzęczenie,syrenki.
Pytanie czy wogóle działa poprawnie,czyli sygnał wzbudzonego alarmu jest taki sam jak wcześniej.Coś mi świta że może syrenka padła,ale trzeba sprawdzić pozostale rzeczy aby wykluczyć resztę



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 433 gości