Cos bierze prad w Passat B5 :/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » pt lut 26, 2010 13:54

Nie, no raczej nie. Masz jakiś dziwny układ, który bierze prąd po jakimś czasie dopiero - tak mi się wydaje. A od czego był ten pierwszy bezpiecznik, który wyciągnełeś?


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » pt lut 26, 2010 17:36

Nie, no raczej nie. Masz jakiś dziwny układ, który bierze prąd po jakimś czasie dopiero - tak mi się wydaje. A od czego był ten pierwszy bezpiecznik, który wyciągnełeś?
nie wiem jak reszta ale ja sie spotkałem w B5 ze potrafi paść któryś moduł komfortu (działać działa ale bierze więcej prądu niż potrzeba) i sytuacja wygląda dokładnie jak kolega opisuje, rozładowuje aku
Ostatnio zmieniony pt lut 26, 2010 17:37 przez Przemo440, łącznie zmieniany 1 raz.



virus1986
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr lut 10, 2010 21:02
Lokalizacja: Malopolska

Post autor: virus1986 » sob lut 27, 2010 12:26

Lipek81 pisze:A od czego był ten pierwszy bezpiecznik, który wyciągnełeś?
O ile dobrze pamietam to od Zasilania napięciem układu samodiagnozy. I wtedy spadl do 0.05A. Ale co najlepsze panowie to to ze pojechalem wczoraj do roboty wrocilem o 23 i sprawdzilem na mierniku a tu dalej sie pokazalo 0.45 A czyli wygflada to tak ze:
pokazuje mi 0.045 A a jak zaczynam szukac tego po bezpiecznikach to spada do 0.05A tak jakby po protu nie chcialo zebym to znalazl :/.Macie jakies pomysly jak to znalesc ?? co to moze byc ??
Moze faktycznie to jest jakis modul ktory wiecej cioagnie pradu po jakims czasie

[ Dodano: 05 Mar 2010 17:29 ]
Witam. Zrobilem ponownie pomiar i wyciaganie bezpiecznikow. Doszedlem do bezpiecznika nr 14 ktopry odspowiada za el. szyby lusterka i centralny zamek. Jak mam teraz szukac przyczyny ??
Jak wyciagne ten bezpiecznik to z 0.45 A spada do 0.01 A

[ Dodano: 15 Kwi 2010 15:36 ]
Witam panowie wczoraj rozwiazalem swoj problem. Otoz polegal on na tym ze prad pobieral regulator napiecia. Byl to jakis zaminnik czyli ktos wczesniej musial go wymieniac. Jesli to komus pomoze to prosze bo na niektorych forach ludzie zaczynaja tremat i jak rozwiaza swoj problem to nie pisza co to jest dlatego to napisalem. Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], lukasz0320 i 450 gości