GAŚNIE PRZY DODANIU GAZU!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

BibbedT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 30, 2010 00:25
Lokalizacja: Kuj-Pom

Post autor: BibbedT » sob lut 27, 2010 00:51

Dzisiaj podczas jazdy zauwazylem ze jak jade na biegu , puszczam pedal gazu to slychac czasami takie prykniecia jakby z tyłu ? albo kilka razy z równym odstępem pryknie albo raz albo wogóle :) Różnie bywa. Moze to byc wina tego czujnika ?? No i troche mułowato przyspiesza do 3000 obrotów około później już lepiej idzie :/
Ostatnio zmieniony sob lut 27, 2010 00:52 przez BibbedT, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lut 27, 2010 00:54

BibbedT, 2E jest wrażliwy na zepsuty czujnik stuków, nie ma się co dziwić że troszkę kiepsko idzie bo idzie właściwie w trybie awaryjnym. Nie zagwarantuję że tylko on jest winien ale musisz zmienić (kasowac błędów nie trzeba, najwyżej tylko po to żeby sprawdzić czy nie powrócą)


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

BibbedT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 30, 2010 00:25
Lokalizacja: Kuj-Pom

Post autor: BibbedT » sob lut 27, 2010 01:14

Rozumiem. Wlasnie dzisiaj byłem u kolesia co ma szrot i pytałem sie o czujnik jutro będe go miał także odrazu wymienie :) I przy okazji na kompa tez jutro jade także błędy skasuje. Widziałem że dostęp jest elegancki tylko jak odkrecic ten cylinderek malutki co jest przytwierdzony do bloku silnika ??

[ Dodano: 27 Lut 2010 17:30 ]
Więc tak czujnik spalania stukowego został wymieniony i nadal slychac te dziwne pryki/stuki z tyłu samochodu (nawet na jalowym gdy mocno mu przydepne tak do 6000 okolo obrotow to jak spadaja to tak pryka z tylu. I jakby autko mialo mniejsza moc tzn slabo sie wkreca na obroty, mulowato mu idzie jakby z 20 koni stracil (na oko). Co moze byc przyczyna ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: lukasz0320 i 426 gości