USZKODZONA KOLUMNA KIEROWNICZA WYMIANA I DOPASOWANIE?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
krzysbiker
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 112
Rejestracja: ndz cze 28, 2009 18:59
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

USZKODZONA KOLUMNA KIEROWNICZA WYMIANA I DOPASOWANIE?

Post autor: krzysbiker » pt gru 04, 2009 13:55

witam koledzy mam pytanie odnosnie kolumny mam luz w srodku kolumny tzn w czesci metalowej łaczacej krzyzak z przednim trzpieniem szykuje sie wymina bo drazni mnie to na nierównosciach sa drgania teraz mam pytanie jak dopasowac jakas urzywke czy ogólnie wszystkie kolumny pasuja czy jest jakas róznica ? np benzyna czy tdi lub w rocznikach ? oraz przy numerze dołanczam, foty mojej kolumny zgóry dziekuje i pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Radion
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: sob lis 18, 2006 18:36
Lokalizacja: Kraków
Auto: VW Golf IV Variant
Silnik: ALH

Re: USZKODZONA KOLUMNA KIEROWNICZA WYMIANA I DOPASOWANIE?

Post autor: Radion » pt lut 26, 2010 11:35

krzysbiker pisze:witam koledzy mam pytanie odnosnie kolumny
Cześć,

I jak sobie poradziłeś z tematem? Mnie też w najbliższym czasie czeka wymiana kolumny, mam minimalne ale denerwujące luzy na którymś krzyżaku. Jak możesz, to napisz co Ci się udało zrobić.

Pozdrawiam,
Radek



Magnus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: śr lis 19, 2008 21:00
Lokalizacja: SK
Kontakt:

Post autor: Magnus » pt lut 26, 2010 19:32

krzysbiker, przed wymiana kolumny sprawdz czy nie ma luzu na laczeniu kolumny z wieloklinem maglownicy ktory wchodzi do kabiny(pod pedałami)
Jak wymienialem maglownice to wydawalo mi sie ze dobrze dociagnelelm srube w tym miejscu i po jakims czasie zaczela mi drgać kierownica. Na poczatku myslałem ze to kolumna ale dociagnelem mocniej srube i gitara.
Moze to bedzie to.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 482 gości