Pyatnie o drązek zmiany biegow ktory idzie z kabiny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Pyatnie o drązek zmiany biegow ktory idzie z kabiny

Post autor: esio10 » czw lut 25, 2010 14:42

Witam panow- dzis sie wzialem za wymiane drązka zwrotnego mechanizmu zmiany biegow i przy okazji kupilem zestaw naprawczy do mechanizmu i wymienilem co sie dało, wraz z tym jablkiem co jest w kabinie ( drazek sie zapadl troche i zamiast jedynki sie wsteczny wbijał) i troche sie musialem nameczyc od kanalu z wyjeciem tego drażka co idzie z kabiny do mechanizu przy skrzni -gdyz moj wydech jest w jednym kawalku pospawany i troche powykrzywiał mi sie ten drazek - czy on ma byc idelanie prosty ? gdyz teraz to nie moge wogole wstecznego wbic - brakuje miejsca w bok . A chodzi mi czy o drazek co jest pod tą aluminiową osloną termiczną ktora odziela go od rury wydechowej - czy on ma byc idealnie prosty ? poradzcie bo auto na kanale stoi i nie wiem czy naciagac czy wyjać i prostowac



Awatar użytkownika
VWelvis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: wt sie 08, 2006 11:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: VWelvis » czw lut 25, 2010 15:51

podaj jakie to jest autko i silnik >
drazek powinien byc idealnie prosty ale przyczyna moze byc tez zle ustawiony kat regulacji drazka tu jest potrzeba cierpliwosc w ustawianiu .


VWelvis pozdrawiam

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » czw lut 25, 2010 19:31

VWelvis pisze:podaj jakie to jest autko i silnik >
drazek powinien byc idealnie prosty ale przyczyna moze byc tez zle ustawiony kat regulacji drazka tu jest potrzeba cierpliwosc w ustawianiu .
no silnik 1,8 skrzynia ATH czyli 5 biegowa - dzieki - doszedlem do tego wlasnie ze trzeba ten kąt ustawic , a caly czas myslalem ze to wina że drazek jest skrzywiony



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 298 gości