Gdzie dostać można gumę z przeplywomierza 1,8 ke-jetronic

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Gdzie dostać można gumę z przeplywomierza 1,8 ke-jetronic

Post autor: esio10 » śr lut 24, 2010 14:24

Witam , chcialem was panowie zapytac, czy nie wiecie gdzie mozna dostac te gumę ktora nachodzi na przeplywomierz w KE-jetronicu i w skład tej gumy wchodzi jeszcze rura i jeszcze jedna guma która do przepustnicy jest przykrecana, czyli dolot . Nie wiem jak tego szukac na allegro albo gdzie to procz serwisu VW idzie dostac - moja juz jest spekana i łapie falszywe powietrze - juz to prowizorycznie tasma klejąca taką mocniejsza pokleiłem -ale nie wiem jak to dlugo wytrzymie . A guma mi peka na tych gumowych garbach amortyzujących że tak powiem



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr lut 24, 2010 14:44

konkretnie nie odpowiem ale raczej żadna firma nie wykonuje podrób tego typu przewodów czy to do odmy czy do regulatora obrotów. Pozostaje szrot albo kombinowanie. Ale w aso też możesz zapytać nieraz ceny nie są duże. ASO Gajos z SOPOTU ma cennik na stronie, wystarczy numer wpisać


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości