[mk3]takie male niebieskie....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Post autor: maro » pt mar 10, 2006 01:15

Tez w mk3 mam to i tez sobie tyka, chyba jest to cos zwiazane z podcisnieniem powietrza, moze je reguluje bo jest to chyba taki elektrozaworek


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

Awatar użytkownika
Ozzy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: sob paź 29, 2005 22:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ozzy » pn mar 13, 2006 16:49

Zaraz wezmę cyfrówkę i skoczę do Golfiacza, bo akurat wiem o czym kolega mówi i też nie wiem co to jest. Dodam, że nie jest to napewno filtr od gazu.


[url=http://www.allegro.pl/item135424374_glowica_vw_golf_iii_1_8_8v.html][size=150][color=blue][b]SPRZEDAM GŁOWICĘ DO REGENERACJI WRAZ Z OSPRZĘTEM[/b][/color][/size][/url]

Awatar użytkownika
ko_sa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 05, 2004 13:14
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: ko_sa » śr mar 22, 2006 12:11

Przepraszam ze tak dlugo nie odpowiadalem!!!juz zamieszczam zdjecie!!!a niech sobie tyrka!!!!
A tak swoja droga to powiem wam ze nie ma to jak pojechac do autoryzowanego serwisu jak np Gajos!!!wydalem przez ostatnie dwa miesiace troche kasy na samochcodzik jezdzac po roznych mechanikach,nawet tych wydawaloby sie solidnych(komputery i te sprawy)!nikt jednak nie potrafil zrobic tak zeby na benzynce samochodzik chodzij jak nalezy,nie przetywal na jalowym biegu i mial moc!!juz mialem sprzedawac golfika ale kumpel poradzil zebym raz jeszcze sprobowal,tym razem u Gajosa!!i teraz jest suuuper!!poprostu okazalo sie ze uszczelka pod monowstryskiem jest nieszczelna!!!!poustawiali jeszcze pare rzeczy i teraz to zal mi gaz tankowac tak fajnie na benzynce jedzie!!!
Pozdrawiam!!!!



blackpower
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt mar 17, 2006 09:48
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: blackpower » śr mar 22, 2006 14:37

To jest czujnik par benzyny



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » śr mar 22, 2006 14:57

Czyli to co pisałem na początku ale nie dowierzali :foch: I nie czujnik tylko elektrozawór. Nagrzewa się i tyka czyli musi to być elektrozaworek.


=-Pinhead-=

Awatar użytkownika
ko_sa
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: wt paź 05, 2004 13:14
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: ko_sa » ndz mar 26, 2006 21:37

Dziekuje bardzo za odpowiedzi!!!!czyli skoro tyka znaczy ze dziala-nauczylem sie tej zasady jak mialem malucha-tam jak jest cicho znaczy ze cos nie dziala ;)
Pozdrawiam


Volkswagen Transporter 1.6d

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 353 gości