Sam rusza [golf II 1.8]????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Sam rusza [golf II 1.8]????

Post autor: Cobra » wt sty 11, 2005 11:47

Czy jest mozliwe ze samochod bedący na "luzie" moze sam zacząć ruszać???mam wrzenie ze tak mi sie dzieje???



Awatar użytkownika
naughtyjurand
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt gru 14, 2004 11:04
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: naughtyjurand » wt sty 11, 2005 12:41

napisz cos wiecej stary, bo pierwsze co mi sie nasowa na mysl to fakt ze samochod ci zjezdza z gorki :jezor: hehehe o ile rozmawiamy o wylaczonym silniku,
jesli chodzi ci o pracujacy samochod to moze niedawno wymieniales/naciagales sprzeglo/tarcze i sie stykaja na luzie - co by moglo dawac taki efekt.

ps: ludzie piszcie wiecej informacji zadajac pytania!
a nie: "cos mi stuka, nie wiecie moze co?" - jak mozna udzielic jakiejs sensownej odpowiedzi na takie pytanie?
WIEM, odpowiedzi "to normalne" i "wszystko" pasuja tu jak znalazl hehehe ale chodzi mi o zasade a nie ten przyklad :grin: :chytry:


HELL WAS FULL, SO I CAME BACK!

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » wt sty 11, 2005 12:48

he he Cóz moge więcej napisać??stałem na światlach na włączonym silniku na luzie i czułem ze autko pomalu zaczyna posuwać sie do przodu.tam niebyło zadnej górki ,ta drogą przynajmniej 2 razy dziennie jade.



carrot

Post autor: carrot » wt sty 11, 2005 13:50

Jak było zimno, i był gęsty olej w skrzyni to normalne, ja zmieniłem na shell spirax syntetyk i nawet przy -10 nic się nie dzieje, a jak miałem w skrzyni mineralnego castrola to jak był zimny to ciągnął aż miło
Pzd



Awatar użytkownika
GEORG
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: śr gru 22, 2004 10:55
Lokalizacja: TYCHY
Kontakt:

Post autor: GEORG » wt sty 11, 2005 23:55

Jak miałem FORDA SIERRE 2.0 miałem ten sam problem. Dodatkowo czasami nie potrafiłem wrzucić 1 biegu okazało się że rozleciało sie łożysko w wale nie oporowe tylko to małe w które wchodzi wałek sprzęgłowy. Wymieniłem i po problemie. Pozdrawiam. :)



Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » śr sty 12, 2005 01:56

Panowie dzieki bardzo za odpowiedzi.Pozdrawiam :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 450 gości