Po ociepleniu zaczeła trzaskać szyba kierowcy gdy zamknięta

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Szymon8
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 11:41
Lokalizacja: Cieszyn

Po ociepleniu zaczeła trzaskać szyba kierowcy gdy zamknięta

Post autor: Szymon8 » wt lut 16, 2010 17:52

Witam wszystkich. Mam następujący problem: wraz z przyjściem plusowych temperatur, szyba od strony kierowcy zaczeła na dziurach wydawać stuki :grrr: Nie moge z tym dłużej tak jeździć bo mnie rozerwać chce. Jestem osobą, która nie lubi gdy jej coś podczas jazdy rezonansuje w kabinie. Szyba gdy jest otwarta na całe nie oddaje żadnych dzwięków. Tylko wtedy gdy jest całkowicie zamknięta. Aha jeszcze jedno gdy ją łokciem docisnę z dość dużą siła to wtedy stukanie zanika.

Mam nadzieje, że podsuniecie mi jakieś sugestie na temat sposobu usunięcia wyżej opisanej usterki. Aż nie chce sie do fury wsiadać jak tak tłucze :panna:


Reklama niemieckiego biura turystycznego : "Jedź do Polski - Twój samochód już tam jest."

wojtas46
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2487
Rejestracja: pt lut 06, 2009 19:47
Lokalizacja: łęczyca

Post autor: wojtas46 » wt lut 16, 2010 19:16

Tam gdzie szyba to i uszczelki , trzeba sprawdzić czy się nie wygniotły lub w inny sposob nie uszkodziły w ramce i stąd ten hałas



Awatar użytkownika
Szymon8
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 11:41
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Szymon8 » wt lut 16, 2010 21:30

Możliwe, że to bedzie to. Jutro na to popatrze. Dzięki


Reklama niemieckiego biura turystycznego : "Jedź do Polski - Twój samochód już tam jest."

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 494 gości