Instalacja trzeciego swiatła stopu...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Instalacja trzeciego swiatła stopu...

Post autor: drill » pn mar 20, 2006 20:11

czy MK3 ktore fabrycznie nie mialo jeszcze trzeciego swiatla stopu ma fabryczna instalacje do jego zalozenia? instalacja to moze zbyt wielkie slowo ;) chodzi o to, ze zauwazylem u siebie na tylnej klapie kabel ktory wyglada na seryjny... wystaje u gory, jakies 5cm od srodka klapy, akurat tam gdzie mozna zainstalowac swiatlo stopu... chce zalozyc jakies swiatelko i moze nie jest problemem poprowadzenie kabla do tylnego klosza ale wole zeby wygladalo to estetyczniej ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
misiek
_
_
Posty: 5821
Rejestracja: pt maja 13, 2005 17:49
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: misiek » pn mar 20, 2006 20:25

naciśni pedał hamulca i niech druga osoba sprawdzi np. próbnikiem czy pojawia się tam napięcie, jeżeli tak to to będzie do tego światła


:-k ...

Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: drill » pn mar 20, 2006 20:30

tak tez planuje zrobic ale kabelek przez przypadek zlokalizowalem przed chwila i moze tu dowiem sie wczesniej niz sam sprawdze ;-) a jesli to nie bedzie od stopu to moze od razu ktos mnie osiweci :)


Obrazek

ryba_71
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: pt paź 14, 2005 14:01
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: ryba_71 » wt mar 21, 2006 09:54

Drill z którego roku masz golfa, że masz takie kabelki. Mój z 96 nic takiego nie ma.



fibolek

Post autor: fibolek » wt mar 21, 2006 10:01

W mk2 jest przy kloszy takie wystajace blaszki tam gdzie wkłada się żarówki.No i wystarczy się podpiąć nie trzeba nic lutować czy kombinować qwystarczy na wsówkę.
W mk3 też powinieneś mieć podobnie.Tylko musisz dobrze podłączyć bo u mnie stop się włączał(jak hamowałem) i mrygał jak kierunek włączałem lewy chyba.



Awatar użytkownika
drill
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 696
Rejestracja: sob sty 21, 2006 23:45
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: drill » wt mar 21, 2006 15:12

ryba_71 pisze:Drill z którego roku masz golfa, że masz takie kabelki. Mój z 96 nic takiego nie ma.
XII '92


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 178 gości