Stuki w tylnej czesci zawieszenia !!!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Tekiera
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt sty 06, 2009 18:54
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Tekiera » czw sty 28, 2010 12:31

koledzy podłącze sie do tematu bo nie chce zakładać nowe go czy 75% skuteczności amortyzatorów to dobre czy je wymienić??


Moja Bora!!
___________
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265229

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw sty 28, 2010 14:24

bardzo dobre. Tymi procentami jednak nigdy się nie kieruj w ocenie czy amrtyzator jest dobry, badanie na trzepakach nie jest w pełni wiarygodne


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

robidid311
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: czw mar 05, 2009 22:25
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

Post autor: robidid311 » ndz sty 31, 2010 00:20

..witam ponownie i zdaje kolejną relacje z "stukającego zawiasu".Szlag mnie tarafia...,dzis wymieniłem łozyska amorow...i co?...dalej stuka!!Reasumując-wymienione tuleje,amorki,łozyska.Cdn!



Awatar użytkownika
zeusmobil
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: śr gru 02, 2009 09:16
Lokalizacja: Mielec / Przecław

Post autor: zeusmobil » ndz sty 31, 2010 22:11

robidid311, poczekaj do wiosny, a na razie podgłoś radio. :grin:
Ostatnio zmieniony ndz sty 31, 2010 22:18 przez zeusmobil, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
W_I_T_E_K
...
...
Posty: 461
Rejestracja: czw lip 24, 2008 22:02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: W_I_T_E_K » pn lut 01, 2010 12:11

Może to puka gdzieś przy wlewie paliwa? Mnie też to denerwuje. Miałbym chwile czasu to bym sie tam dostał i posprawdzał.
Rozkreciłem i wyciągnąłem tylnego amora , sprężyne tez wymontowałem , wybebeszyłem boczek z tyłu , wszystko posprawdzałem i ładnie poskładałem .
Niestety bez efektu.
Ręce opadają.



Awatar użytkownika
acid85
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: sob maja 02, 2009 13:04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: acid85 » pn lut 01, 2010 16:38

trochę mnie to zaczyna zastanawiać po tylu wypowiedziach ze u innych tez tak stuka i po wymienia wszystkiego. Może rzeczywiście coś od tych mrozów jest bo w zeszłą zimę już mi podstukiwalo a jak przyszła wiosna stuki ostały. Amortyzatory i ich łożyska, odbojniki wymieniałem kolo czerwca. we wrześniu bylem na szarpakach i niby wszystko idealnie było, ale odkąd znów zrobiło się zimno stuki wróciły. Stad podejrzewałem tuleje bo tylko ich nie dotykałem. Ale skoro kolegom po ich wymianie tez stuka to już nie wiem.



Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » pn lut 15, 2010 19:21

acid85 pisze:trochę mnie to zaczyna zastanawiać po tylu wypowiedziach ze u innych tez tak stuka i po wymienia wszystkiego. Może rzeczywiście coś od tych mrozów jest bo w zeszłą zimę już mi podstukiwalo a jak przyszła wiosna stuki ostały. Amortyzatory i ich łożyska, odbojniki wymieniałem kolo czerwca. we wrześniu bylem na szarpakach i niby wszystko idealnie było, ale odkąd znów zrobiło się zimno stuki wróciły. Stad podejrzewałem tuleje bo tylko ich nie dotykałem. Ale skoro kolegom po ich wymianie tez stuka to już nie wiem.
Wszystko przez mróz. Mam tak samo, gdy na termometrze minusowa temp.
Gdy tylko jest trochę cieplej, lub auto postoi w garażu to jest cisza.

A pro-po wymiany tuleje w tylnej belce w mk4, ciężko to zrobić, da radę samemu.?
Ostatnio zmieniony pn lut 15, 2010 19:31 przez cylinder, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 282 gości